Přejít na obsah

Škoda Octavia IV


_Denis_

Doporučené příspěvky

Budou mít co dělat repasníci ?

 

https://www.novinky.cz/auto/clanek/skodovce-se-nakupily-nedokoncene-octavie-a-fabie-ceka-se-na-dily-40331980#seq_no=5&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=35rKtUE6tSP-202007300818&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem dočetl a jak už tu zaznělo, některé problémy se objevují skrze všechny dosud udělané testy, takže se o náhodu nebo pocit jednat nebude. Například infotainment, podvozek, atp.. A opět zmíněná cena, která ale na každého kupce bude působit odlišně. 

Editováno: , autor: LukášCBR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to, aby otestoval padajici system auta a stupidne umistene vydechy klimatizace, nemusi mit clovek titul z technickeho oboru.

U toho zbytku clovek musi mit alespon elementarni znalosti, to souhlasim.

 

Nicmene mne podvozek prisel v pohode, az na mlaceni vzadu pri retarderech a jinych pricnych nerovnostech. Sedacky co ma Style v zakladu za mne take OK (mam 184cm vysku). Kazdy test bude urcitym zpusobej subjektivni a clovek z nej musi vybrat to podstatne pro nej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...