Přejít na obsah

Škoda Octavia IV


_Denis_

Doporučené příspěvky

Připadá mě to jako velký průser, který jen nese vodu na ty tendence ze Škody udělat nějaký lowendového auto producenta, jak se to tlačí vedení koncernu.

Nevím, jestli ten nový člověk ve vedení v MB, který dorazil z Port Elizabeth, má řešit tyto průšvihy, nebo má naopak ze Škody udělat tu lowendovou automobilku.

V každém případě to fakt nezvládli, otázka je, jak moc se na tom podílel COVID 19 a jeho důsledky, a nebo obyčejný lidský šlendrián jak ve vývoji, tak vedení projektů, a také neustálé tlaky za zlevnění čehokoliv... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si myslím, že se vyplatí počkat. Auto se kupuje díky novým funkcím a nikdo si nekoupí koncepčně 7 let staré auto a trojka a čtyřka hlavně uvnitř je něco jiného. Kdo má trojku bude to hájit, ale osobně nikdy mě nenapadlo ji koupit, korejci a japonci jsou uvnitř honosnější.

V jiné skupině už mají O4 najeto už přes 10tkm ale nikde není komentář lituji koupě, chci ji vrátit, je to krám ....

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 4
  • Negativní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, v tiskovy zprave zminili, ze je 60 rok existence .... a nic vic. 

 

kdyby to na to sobe zaviselo ze by kvuli tomu kvaltovali s uvedenim, tak by na tom postavili normalni kampan.

 

ostatne, tu myslenku, ze uvedeni O4 bylo spojene s vyrocim tady uz i nekdo ze skodovky vyvracel .... nehledal bych v tom nejake zavislosti ... proste to tak vychazelo v ramci cyklu a pul roku pred uvedenim rict, ze to o rok odlozite, uz nejde... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎17‎.‎7‎.‎2020 na 21:48, Igor napsal:

 

Tak minimálne toto viem potvrdiť, flash do polhodiny je z ríše scifi. Na niektorých autách flash začať ani nie je možné, niektoré autá pri flashi zomrú, na niektorých autách jednotky zostanú v update móde, ktorý sa nedá ukončiť.

O4 je histórii novodobej Škody najhoršie do predaja pripravený a najnegatívnejšie v sieti prijatý nový model. Vyhovárajú sa síce na coronu, tá im prišla zrovna vhod, zvalili neúspech na ňu. Vaculík to povedal na plné ústa a má pravdu. Čudujem sa, že ľudia, čo to auto pustili do predaja také, ako je, ešte sedia na svojich stoličkách...

Ahoj,

 

rád by som sa opýtal, či by bolo možné sa stretnúť a pokecať čo by sa dalo dokodovat do môjho auta.

Dakujem za odpoved.

 

Jozef

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co s tím ale ten nový má dělat? Zastavit výrobu klíčového modelu nepůjde, tak jen nabrat lidi a modlit se ať to Audi inženýři dají rychle dohromady.

V jedné diskuzi bylo, že nefunční FA způsobují vyplé asistenty.

Je fakt, že těmi 3mi předváděčkami, co jsem jezdil dohromady přes 100 km žádný náznak kolabujícího SW, nastartovat, seřídit zrcátka a na nic nesahat ?. Vyzkouším poté u sebe pravdu.

Stále je to ,,banalita”. Jsou konkurenční modely, kde dotahují sloupky volantu, nápravy, únik oleje z převodovky, u PHEV možnost zahoření při nabíjení, chybí sváry ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...