Přejít na obsah

1,4 tdi, tiché KO


Stogr

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

 

minuly tyden mi zemřela moje fabia II, motorizace 1,4 tdi, r.v. 2009 kód motoru BMS. 

 

Po asi 70 km jsem zaznamenal nepatrné horší start a po nějakých 2km se začal z motorové části ozývat klepavý plastový zvuk. Potřeboval jsem dojet kousek mimo frekventovanou silnici a po asi dalších 5km tiché KO. Nikde nic nebouchlo jen se ke klepani přidalo ještě piskani. Dále auto nešlo nastartovat. 

 

Zkoušeli jsme sundat klíňák - alternátor to není. Nyní si s tím mechanik neví moc rady. Na diagnostice neodpovídají 2 vstriky. Zapujcili jsme jiné a problemy trvají dal. Auto mame z bazaru a na tachometru je asi 140 000km. 

 

Neresil někdo podobný problém?

Editováno: , autor: Stogr
Chyba v textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Momentálně auto nemám doma, ale ihned po projevení závady nešlo auto natočit vubec. Pozdeji to už automechanik zkoušel a tuším ze nastartoval, ale něco tluče vespod motoru. Nyní čeká na kamerku, aby se podíval do motoru. Jako jednu z možností mi rikal, ze by mohla být praská klikova hřídel, myslíte ze je to možné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...