Přejít na obsah

Nakup vhodneho bezdrotoveho OBD adaptera pre kodovanie a diagnostiku Skoda/VW/Seat/Audi na smartfonoch


sk0d@

Doporučené příspěvky

Kup ten který jsem bral já. Já bral před měsícem a je dobrý. Odkaz je o pár odkazů výše. Prodejce přímo uvádí že je pro verzi 1.5 a pokud to uvádí i ten u kterého jsi objednal, tak bych zadal full refund. Měli by ti to dát. Jen pospíchej jestli už jsi potvrdil dodavku. Máš na to jen 15 dní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj bavil jsem se s kolegou v práci a ten mě hodně postrašil, že nějakému jeho známému diagnostika z Číny odpálila ŘJ auta. :/ stalo se to už nějakému známému od vás? :/ já jsem zatím bez problémů ale bojím se teda. :( Prý se mu uvolnily uvnitř kontakty a spojily k sobě a odpálily ŘJ ihned po připojení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Dneska mi přislo toto :

 

 https://www.aliexpress.com/item/ANCEL-ELM327-V1-5-ELM-327-Bluetooth-Adapter-OBD-SCAN-Mini-Car-Diagnostic-tool-Elm327-OBD2/32778198800.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.Y2C1Ha

 

a do superba 2 r.2013 to vubec nepasuje konektor je uplne jinej :(

 

poradi nekdo kdo ma superba 2 od roku 2013 jaky koupit?
Diky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Dneska mi přislo toto :
 
 https://www.aliexpress.com/item/ANCEL-ELM327-V1-5-ELM-327-Bluetooth-Adapter-OBD-SCAN-Mini-Car-Diagnostic-tool-Elm327-OBD2/32778198800.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.Y2C1Ha
 
a do superba 2 r.2013 to vubec nepasuje konektor je uplne jinej [emoji20]
 
poradi nekdo kdo ma superba 2 od roku 2013 jaky koupit?
Diky...
A nedáváš ho tam opačně? Ne že bych z tebe chtěl dělat nějakého negramota, ale občas je problém v absolutní banalitě.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi prišiel tento adaptér z aliexpressu:

https://www.aliexpress.com/item/Super-Mini-ELM327-OBD2-Bluetooth-V1-5-327-ELM-Mini-Auto-Car-Diagnostic-Interface-Scanner-Accessories/32324880041.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.7jt4ak

Hneď som ho bol otestovať a je v poriadku.

Skúšal som ho na ver. 3.5 beta-12. Vidím, že som tu dlho nebol :-).

Screenshot_2017-11-13-12-44-25.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdarec, taky mam problem s adapterem z Ciny. Konkretne tento:

https://www.aliexpress.com/item/Top-Quality-ELM327-v1-5-Super-mini-obd2-Bluetooth-Scanner-Code-Reader-for-Android-phone-Windows/32690134452.html

jak zminoval @kernelpicnic bohuzel nejde mi tam narvat do OBD zasuvky na mem Skoda Rapid 2013.

Zkousel jsem to vsemozne orezat, aby se to tam dalo lepe zatlacit, ale nejak se te potvore nechce a kdyz s tim trosku zakvedlam, tak kontrolky jenom probliknou a pak zhasnou. Ty konektory jsou tluststi nez na mem starem OBD,, ktere dosluhuje a bohuzel nema podporu formatu co bych potreboval :(

Tak tenhle adapter na Skoda Rapid asi nekupujte.

 

 

UTB8M.M.qXfFXKJk43Otq6xIPFXaF.jpg

UTB8Fg.5qmnEXKJk43Ubq6zLppXa5.jpg

Editováno: , autor: tom.i
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není třeba nic pájet. Měl jsem to rozebrané. Stačí vycvaknout ve spoji (možná to bude pojištěné lepidlem a budeš to muset nožíkem odříznout). Uvnitř je tišťák a destička s těmi piny a drátky, celé to vyndáš a přehodíš do druhého plastu, který ti jde do OBD konektoru zastrčit. Ten plast je obal a elektronika je v něm jen vložená. Zítra se podívám v compu, jestli nemám fotku jak je to rozebrané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ pocitam ze tam bude nejakek tistak, ale myslel jsem si ze to bude na ty piny nejak napajeny. Ale pokud je to takhle easy, tak to je v poho. Jen me udivuje, ze ten muj cernej adapter je takova krava. Tak doufam, ze prodavaji pridavnej vzduch v krabicce :D

Za fota budu rad. Diky moc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak fotky rozebraného adaptéru (co jsem rozebíral bratrovi) jsem nenašel, tak jsem rozebral můj a všechno je stejné až na to, že bratrův adaptér měl piny na destičce a ta byla vsunutá v tom plastu, já mám piny natvrdo v tom plastu, takže u mě by bylo nutné je zkusit vytáhnout (jestli jsou jen nasazené v díře), nebo odpájet a připájet na druhé piny v druhém adaptéru. Každopádně takhle to vypadá asi ve všech adaptérech a přepájení je otázka chvilky, hlavně si vyfoť jaký drátek vede k jakému pinu a odpoj svorkovnici kablíků od tišťáku. Ať se zadaří ;)

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...