Přejít na obsah

Nakup vhodneho bezdrotoveho OBD adaptera pre kodovanie a diagnostiku Skoda/VW/Seat/Audi na smartfonoch


sk0d@

Doporučené příspěvky

já koupil tady v čechách a carista přes něj vyčte 0 chyb ale hlásí chybu, dle foto  ale ELM 327 Identifier ho nenajde pro změnu vůbec. Ha ha ha.Takže z áli express již objedány dva různý kousky. jeden od doporučení Miklíska a druhej jinej..A tuhle kraksnu vracim bez udání důvodu. tkže tento nefunguje https://www.slevovar.cz/sleva/2668/elm-327-obd-ii-bluetooth-interface.html

 

EDIT :::   takže teď si uvědomuju že jsem asi blb.Přece jen když si to tu furt dokola přečítám, tak zjišťuju, že jsem to NEspároval.

takže až žena dovalí(dneska lítá rapidem po okolí jak utržená ze řetězu) tak to spáruju. Doufám že to pošlape.

DSC_0068.jpg

IMG_20180111_112320.jpg

IMG_20180111_112520.jpg

 

 

EDIT:

Já dopadl takto.

 

 

OneShot_20180111_145931.png

OneShot_20180111_150639.png

Editováno: , autor: elvis78
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 1/2/2018 at 3:58 PM, tom.i said:

Zdarec, taky mam problem s adapterem z Ciny. Konkretne tento:

https://www.aliexpress.com/item/Top-Quality-ELM327-v1-5-Super-mini-obd2-Bluetooth-Scanner-Code-Reader-for-Android-phone-Windows/32690134452.html

jak zminoval @kernelpicnic bohuzel nejde mi tam narvat do OBD zasuvky na mem Skoda Rapid 2013.

Zkousel jsem to vsemozne orezat, aby se to tam dalo lepe zatlacit, ale nejak se te potvore nechce a kdyz s tim trosku zakvedlam, tak kontrolky jenom probliknou a pak zhasnou. Ty konektory jsou tluststi nez na mem starem OBD,, ktere dosluhuje a bohuzel nema podporu formatu co bych potreboval :(

Tak tenhle adapter na Skoda Rapid asi nekupujte.

 

 

UTB8M.M.qXfFXKJk43Otq6xIPFXaF.jpg

UTB8Fg.5qmnEXKJk43Ubq6zLppXa5.jpg

Tak jsem nakonec pajel abych nejakym zpusobem skloubil 2v1.

Takze po rozebrani obou adapteru, jsem pouzil konektorovou cast, ze stareho adapteru a pripajel tam novej "motherboard" z novyho adapteru.

Po zasunuti jsem checkl adapter a podporuje vsecko. Cili samotnej adapter je ok, akorat jsem ho nemohl narvat do svojeho Rapida. Asi aj vetsi (tlustsi) piny byly.

20180113_134943.jpg

20180106_175214.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já koupil tento v přepočtu za 140,- , přišel asi za 3 týdny od objednání, funguje bez problémů. ELM327 Identifier  jako v předešlém příspěvku. superb II, r.v. 2009, přišel mě 19.1.2018

 

https://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-ELM327-HH-OBD-Bluetooth-Super-Mini-ELM327-Bluetooth-ELM327-Car-Diagnostic-Scanner-Tool-For/32651361548.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.xwQefV

Editováno: , autor: sipmart
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nemam problém to koupit přes net, osobně vyzvednout a hned před obchodem vyzkoušet.

 

Ostatní na ho, ale jen čina,ne?

Jsem někde čet, že činaní stejné neumí okopírovat vyšší verzi a vše co prodávají je 1,5.

Editováno: , autor: BigSandy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt tedy netuším, co se tu pořád řeší. V Číne nakupuji již léta, mám nakoupeno několik set položek. Ale tady se dá přeci za pár korun koupit prověřený adaptér (Alza, Sunnysoft), který 100% funguje, takže fakt nechápu, že někdo řeší rozdíl stokoruny u diagnostiky. Když koupím v Číně kameru, navigaci nebo něco dalšího, smysluplného, kde rozdíl v ceně je ve stovkách procent, tak ok. Ale tady tomu fakt nerozumím:wacko:

100% funkční adaptér za 390,- Kč

Editováno: , autor: Daniel Bednář
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...