Přejít na obsah

Nakup vhodneho bezdrotoveho OBD adaptera pre kodovanie a diagnostiku Skoda/VW/Seat/Audi na smartfonoch


sk0d@

Doporučené příspěvky

Wirer dik za scan. Ale obaja sme robili nakup ked este expedovali so spravnym chipsetom. Odvtedy som robil este jeden nakup a mal som rovnaky vysledok ako Eric. Preto aktualne neodporucam nakup u nich.

 

Rozmyslam ako zlepsit prisun info pre potencialnych kupujucich, ale ked ti cinania hocikedy menia posielany tovar tak mi nenapada ako pred tym varovat.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu je porovnanie, ako mi ukazuje cez web ten prispevok, a pod tym Tapatalk. To sa proste neda seriozne viest nejaka tema s informacnou hodnotou. A bohvie, ako su na tom ostatne prispevky v celom fore, kde je vela odkazov, referencii.

 

http://imgur.com/a/A9H8h

 

No nic, moralizoval som tu ohladom OT a sam to uz robim.

Editováno: , autor: sk0d@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ja som ho znova objednaval pre kamarata 28.5, prisiel presne vcera, cize za mesiac.

 

Dnes rano som ho kontrolovat cez "ELM327 identifier" aj cez "Carista", je OK.

 

Cislo tovaru na Aliexpress je 32651361548.

Editováno: , autor: sk0d@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím, jak poznám, že je moje ELM 327 vadné? Dnes mi dorazil z Aliexpressu, tak jsem ho hned v Rapidu chtěl otestovat. Po zapojení svítí červená kontrolka, na bluetooth se normálně připojím, ale žádná aplikace s ním nedokáže navázat spojení. Občas problikne spodní žlutá kontrolka a jinak nic. Navíc se po chvíli začne ELM 327 dost zahřívat, je to normální? 

IMG_20170715_141521.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus si stáhnout ten program ELM327 identifier a podle screenu z toho tématu, které se týká adaptéru porovnej, jestli je dobrý. Kolikrát prodejce posílá dobré a najednou začne posílat špatné. To se taky v tom tématu píše. Chce to pokračovat tam. Tady toto není téma o adaptérech. Ale pokud nebude adaptér komunikovat s telefonem a autem, tak ti logicky neprojde testem ani na ELM327 identifier a bude třeba sehnat jiný :(

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...