Přejít na obsah

Dveřní jednotky- značení a kompatibilita octavia1


Radim205D

Doporučené příspěvky

Nevíte prosím, jak je to se vzájemnou zaměnitelností dveřních jednotek co jsou na motorech stahovaček?

Mám 01 99 SLX + central a do řidičovýh dveří mi nejspíš zateklo a při zamknutém autě mi pořád jde do LP jednotky nějakých 200mA. Jiný problém se stahováním a centrálem nemám. Na nějakou dobu bych použil jednotku ze zadních dveří s tím, že bych by se dveře neotevíraly a nestahovalo sklo.

Nechce se mi to pracně zkoušet když nevím jestli to půjde..

díky za info

Editováno: , autor: Radim205D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Zdravim všechny. Nemáte někdo seznam jaké dveřní jednotky komunikují s komfortní jednotkou a přehled generaci?

Mě například odešla ve dveřích řidiče má označení 

104411-302 sehnal jsem 104417-301 a na tu centrál nereaguje, jen když hybam zrcatky, tak cvaka v zámku.

Mám možnost sehnat 101446-302, ale nevím zda bude fungovat v mém autě.Na vrakacich mi říkali, že je důležité to číslo za pomlčkou na ostatních nezáleží.A že 302 by měla s 301 fungovat Moc se omlouvám jestli se to tu řešilo,  ale já poradne vysvětlení nenašel, ani v dílenskych priruckach. DEKUJI VSEM ZA RADY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Dveřní jednotky- značení a kompatibilita octavia1
  • o 2 roky později...

Dobrý den, měla bych obrovskou prosbu, nebo spíš dotaz, jelikož líná huba, holí neštěstí. Zateklo mi do řidičových dveří, a bohužel jednotka si začla dělat co chce. To, že nefunguje stahování oken, vem čert, ale když si vyjedete s rodinou, a ono se auto odmítá odemknout někde 100km od domova, není vůbec vtipné. Bohužel dveřní jednotka s označením 104413-302 Brose se nedá v autorizované prodejně sehnat, prý již není potřeba, aby ji vyráběli. Tak jim teda pěkně děkuji, a proto se obracím s prosbou na Vás Škodováky, zda se někomu ňáka funkční dveřní jednotka 104413-302 Brose  nepovaluje doma pod ponkem. 
Děkuji za kontakt

Luca

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle není objednávací číslo

to je na papírové nálepce na motorku dveřní jednotky

jde načíst i diagnostikou pod adresou 46 kde budou dveřní jednotky vypsány v "EXTRA" pod číslem dílu

pokud se řidičova nenačte tak jde použít spolujezdcovo označení jen nebude xxx xxx 802x ale bude xxx xxx 801x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...