Přejít na obsah

Aplikacia Carly for VAG + ELM327 adapter


sk0d@

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Moj cinan ma uz roky rokuce. Nemam davno link, a ani by uz nefungoval. Ukazal som ho na videu hned v prvom prispevku v teme appky Carista.

 

Len jedna poznamka, Carly mi dovolila kodovat az ked som vymazal vsetky ulozene chyby a zabezpecil aby sa ziadne nevytvarali. To znamena napr. aj zapojenie modulu nabijania, lebo ak je vypojeny hned to uklada chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, sk0d@ napsal:

Len jedna poznamka, Carly mi dovolila kodovat az ked som vymazal vsetky ulozene chyby a zabezpecil aby sa ziadne nevytvarali.

Hmm, tak to možná bude ono, mám neorigo rádio a chyba rádia prostě nejde smazat ani to nejde nijak překódovat, ani ferda25 si s tím neporadil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze dnes som si nasiel cas a znova to overil. V prvom rade som sa ubezpecil ze na aute nie je nic co moze generovat chyby = zapojil som zas modul autobaterie. Nasledne som v Cariste nacital & vymazal chyby.

Potom som pre test vypol v kodovani Caristy "dotankovanie".

S čínskym Bluetooth adapterom sa mi to podarilo zapnut v Carly.

Zaujimavostou je nove varovanie ktore na mna vyskocilo, nieco o tom ze bateria ma nizsie napatie a appka odporucala nastartovat motor.
Carly_kodovanie.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte píše mi to toto. Nemůžu se dostat k reportům. A když si pošlu report na mail tak je to rozsypanej čaj.

je to poslaný ve wordu? Zkoušel jsem to otevřít v několika editorech.

 

29c53d5fee05f6daee3cd6abb781f7c2.jpg&key=b1783ce1d835fe62c3bfc7801cf68131c5d14acef94f0560ccd533f0e3296e2c

 

 

 

 

 

 

Editováno: , autor: koudy71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moj postup prehliadania reportov vo verzii 41.28 (predpokladam ze ste si bezplatne vytvorili konta, netusim ci to funguje bez toho):
1. Po zapnuti kliknem na "Features"
2. Kliknem na "Digital Garage"
3. Vyberiem kategoriu, napr. "Used Car Reports" a vyberiem nejaky report
4. Vyskoci na mna dotaz, vyberiem si appku na otvorenie reportu (vsimnite si ze ide o PDFka)
5. Nasledne uz mozem citat report napr. v Adobe AcrobatCarly-1.jpgCarly-2.jpgCarly-3.jpgCarly-4.jpgCarly-5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Opat vam prinasam novsiu verziu 41.28.

 

Viaceri davate ledky do SPZ, ak to nejde cez Caristu, skuste cez Carly.

 

Ak niekto ma chut a ma kompatibilne radio, moze pre ostatnych vyskusat aktivaciu videa za jazdy.

 

Este musia na tom popracovat, sice niekedy jazdim sviznejsie, ale olej teplotu povrchu slnka asi nedosahuje [emoji86]

 

https://uloz.to/file/SHxkNcQWHIle/bfjyh4765nfd-zipCarly_41.28_01.thumb.jpg.1f6e08f2ba573d756a17daa49ef24598.jpgCarly_41.28_02.thumb.jpg.b5989179ca7a3df14984fab6b674d41c.jpgCarly_41.28_03.thumb.jpg.b32a5d44ed13de3bb9505994c9ad80ca.jpg

Ahojte, takže VIM (video in motion) krásne funguje. Verzia 41.28 a čínsky adaptér. Ďakujem sk0d@ za návod. f15cf105a127b4b8bc4b16ee19b2dffc.jpg&key=f53d9c550cc99e8bc27812a5d121709f92e2ac7b2ebb22a81afa9a9d598b8c02

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Mozno trochu off topic, ale neviete ci je mozne v servise zistit, ze nieco bolo menene, ked sa hodnota vrati pred navstevou servisu naspat? Teda napriklad ked aktivujem VIM, ci na to v Skoda servise mozu prist, respektive ci to moze ovplyvnit zaruku?

Editováno: , autor: mioa701
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...