Přejít na obsah

Menší promáčklina - jak opravit


chemo

Doporučené příspěvky

Ahoj,

chtěl jsem se zeptat, jak se dá opravit tato promáčklina? Máte s tím někdo zkušenosti? Kolik to cca stojí v lakovnách nebo zda to stačí udělat po domácku?

Viděl jsem na youtube spousta návodů, ale nevím, jestli bych do toho šel.

Díky za rady!

IMG_20170323_132246.jpg

IMG_20170323_132254.jpg

IMG_20170323_132306.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporucil bych stejne jako borci vys - PDR. Ta promacklina neni na hrane a neni ostra, to pujde rukou profika uplne lehce.

 

Pred casem jsem resil neco podobneho, bohuzel se to ale ukazalo neopravitelne prave z duvodu ostrosti hrany promackliny. Nejlepsi reference jsem sehnal na www.karosar.cz, posles jim foto a domluvite se na terminu, delaji i pro servisy v Praze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Mohu se zeptat, zda nemá někdo někoho ověřeného v Brně? Mám promáčklé  přední dveře na rok starým autě. A byť to je malé, není to moc vidět, tak já to vidím a neskutečně mě to vytáčí. V servisu mi řekli, že oni to opraví tak, že by museli lakovat i celý bok auta. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to do 2x2 cm. Pokud se mi to podaří nafotit, dám to sem. 

Řekli mi, že by to museli vyklepat, čímž naruší lak, tudíž lakovat přední dveře a pak rozstřik. Odhad 15 000 Kč. Je ale možný, že se jim to dělat nechtělo, tak zbytečně zveličovali, abych se na to vykašlala a neotravovala je s tím. :)) Tím, že jsou autorizovaný servis to údajně nemohou opravit jinak. A to nemluvím o tom, že týden bez auta. 

Nicméně děkuji za radu, mrknu na to. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...