Přejít na obsah

Výmena Stream za Columbus


Doporučené příspěvky

Zdravím, nevím jestli to tu uz nekde neni, pokud ano, omlouvam se, ale nenasel jsem. Mam v Octace 2 r.v.2005 radio Stream bez mp3, koupi Columbusu bych rad vyresil MP3, navigaci a obcas nejaky ten film. Poradite nekdo co k tomu vsechno budu potrebovat a popripade jaky columbus vybrat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj...rozhodl jsem se rozločit se Streamem bez MP3 a koupit Columbus :)

Zajímalo by mě,co všechno potřebuji k výměně...v tomhle trochu tápu

A chtěl bych to propojit s MF FL volantem, k tomu asi budu potřebovat novou podvolantovou jednotku,jen nevím označení...maxík ani HF zatím nemám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj...rozhodl jsem se rozločit se Streamem bez MP3 a koupit Columbus :)

Zajímalo by mě,co všechno potřebuji k výměně...v tomhle trochu tápu

A chtěl bych to propojit s MF FL volantem, k tomu asi budu potřebovat novou podvolantovou jednotku,jen nevím označení...maxík ani HF zatím nemám :)

Také by mě zajímalo, může někdo odpovědět?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

U OCT II 2010 - jsou potřeba nějaké vetší zásahy když bych chtěl vyměnit Columbus za Stream ? Někdo mi tvrdí, že pouze vytáhnu Stream, nacvaknu konektor do Columbuse a vše funguje ? Nevíte co je na tom pravdy ? Zda bude fungovat vše jak má ? Navi, klimatronic, senzory atd ... ? Děkuju ( snažil jsem se to tu najít, ale nic takového jsem nenašel ), pokus to tu někde je, tak se omlouvám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze kazdy kdo ma Columbuse tak musi mit hnusnou antenu na strese ? Nebo kdyz je to rovnou ze skodovky tak je nejak jinak zabudovana.... ? Mám kamaráda co se tim nejakym zpusobem zivy a ten mi tvrdi, ze za 16 000 mi ji tam namontuje a vse bude fungovat. Ale nevim jaky zasah bude muset delat. On mi tvrdi, ze zadnou jen precvakne radio...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A funguje to ? A je to dost silný ? A jak to je se zárukou ? Nepříjdu o ni ? A funguje to, že kdyz vjedes do tunelu tak se to prepne na ABS cidla a funguje to dale... ? A jak je velky zasah na tu antenu ? Musi se rozebirat palubka ? Pokud je to nejaky veliky zasah tak to nechci ...! Už jste to někdo dělAL ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK super... takze za 16 000 Kč je to slušná nabídka ? a ta anténa se tam někam smotá a pak funguje. OK děkuju moc ... takže se vyndá stream, nandá se columbus s anténou ta se necha nekde smotana, pak se nakoduje a upravi ten Getway ( co to je ? ) ?

16L za columba, gateway (musí se vymněnit, nejde upravit) anténu a práci? Máš HF BT sadu?

Editováno: , autor: karel21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...