Přejít na obsah

Zvýšený předek po výměně tlumičů s uložením


B4stard0s

Doporučené příspěvky

Zdravím, doufám že to tu neni, ale nic podobnýho sem nenašel. Po výměně tlumičů s uložením se mi na RS zvýšil předek asi o 2-3 cm. To by mi nevadilo, ale proti zadku je to vidět. Tlumiče jsou originál a uložení sachs. Uložení bylo viditelně větší, ale jiný uložení jsem nikde nenašel. Na netu jsem našel tuhle fotku (nové vs. staré) u mě to bylo podobný. dsc00239_jpg_51293.JPG

A přijde my divný že by byl jinej tlumič když to je original. A delka pístu výšku nijak nezmění.. Ještě mě napadlo že by "vysel" v těhlici, ale to je blbost, na obou stranách se to zvedlo stejně. Takže si myslím že to je uložením.

Myslite ze by se to srovnalo kdybych vyměnil uložení i vzadu?   Nebo to vzadu je uplně jinak řešený, nikdy sem to neměl v ruce tak nevim jak v tom sedí tlumič :D 

Zadní tlumiče se mi měnit nechcou.. Nemam ted peníze :D

Díky za rady.

Editováno: , autor: B4stard0s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Jen pár drobností.

Na téch fotkách máš uložení: https://tatechnix.cz/33141-horni-ulozeni-tlumice-pr-napravy-vw-golf-4-kabriolet-1e7.html

A druhé: https://tatechnix.cz/33077-horni-ulozeni-tlumice-p-napravy-skoda-octavia-1-1u.html

 

Víceméně jsou zaměnitelná, ale jinak vysoká.. To je jako tam šoupnout uložení z Pola, Lupa. Jde tam a je to o cca 2cm nižší.

Když měníš horní uložení tak to vždycky trošku vyleze. Když měníš tlumič tak teoreticky pokud jsi tam neměl plyn ani olej tak taky.

2 cm jsou ale dost.. Buď jsi to měl total KO a nebo ti tam prostě někdo dal za účelem jakýhosi snížení jiný gumy. Dělá se to a je to způsob jak u O1 sundat na předku 2 cm a přitom nešáhnout do komfortu a funkce.

Editováno: , autor: Martinro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...