Přejít na obsah

Lane Asist - Nefunguje


Neonik

Doporučené příspěvky

Zdarec,

 

už delší dobu (po výměně čelního skla - nevím, jestli to může mít souvislost) pozoruji, že mi dýl trvá, než se zafixuje lane assist. Zatím se ale vždycky rozjel a jel v klidu. Dneska mi ale přestal jet úplně - hodil chybu a ani po restartu auta už nenaskočil. S tím přestalo fungovat i čtení značek.

 

Nějaký tip na reset? Nebo rovnou servis?

 

Díky za rady!

M.

Editováno: , autor: Neonik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, no, to jsem tak nějak čekal. Já debil jsem to dal jinam než do Škodovky no :-(... Kamera podle mě funguje, protože v klidu fungovala a až dneska při ostrým slunku nahlásila chybu.

 

Je někde nějakej ten postup výměny skla, kde by bylo řečený, že je potřeba udělat tu kalibraci, kterým bych se mohl ohánět?

 

Díky!

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Jak píšou předřečníci, je potřeba nakalibrovat kameru po výměně skla. Já to taky řešil jinak než přes servis ŠA (protože v té době se přezouvalo ze zimních na letní a servis prostě neměl čas) a pak jsem ještě musel do ŠA na kalibraci kamery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...