Přejít na obsah

Opěrka levé nohy - instalace do RAPIDa


Petrrr

Doporučené příspěvky

  • o 2 roky později...

Šrouby jsou jen do koberce (koukaly asi 4 mm), do plechu bych to fakt nedal. S tou údržbou uvidím v praxi, sundat se to dá lehce a dírky po šroubech vidět ani nebudou. Chtěl jsem, aby guma chránila i bok a praktická stránka věci je pro mě důležitá. Takhle zběžně pohledem do auta mi to nepřijde opticky vyloženě špatně, vzor je podobný jako na pedálech.

55BC7989-C52C-4671-AB2F-128BB82CA2F6.jpeg

Editováno: , autor: Ondraj73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár ľudí si do F3 dalo niečo takéto..

https://forum.skodahome.cz/topic/132894-kryt-pro-nožní-opěru/?do=findComment&comment=2351060

jedná sa o plastovú alternatívu k oficiálnej koncernovej RS opierke, možná montáž rovnaká.. ulomiť packy zozadu a prilepiť suchým zipsom.

https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1k1864777b47h-krytka-nozni-opery-skoda-27617.html

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě je tam problém toho nekrytého boku, koberec bude dostávat zbytečně zabrat. A také všechno steče dolů. Ty koberce s integrovanou opěrkou nohy mají velkou výhodu v tom, že všechen bordel zůstane jen na koberci.

Editováno: , autor: Ondraj73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2: Woody U domu na vesnici nemáme všude venku dlažbu nebo asfalt, takže v období zimy a bláta hrozí víc zašpinění, stékájící sůl... Nevím, proč bych hned musel být čuně. Buď nemáš fantazii nebo se v autě třeba přezouváš. 

Editováno: , autor: Ondraj73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2: Dodi 15 V pohodě, normální názor, beru. Dnes jsem koupil ty s integrovanou opěrkou a ani jsem nemusel sundavat tu moji úpravu, vešlo se to tam. Takže veškeré mokro a špína hezky zůstane na gumě a koberec v autě nebude trpět. Mrzí mě, že tohle neumí originální koberec a to ani ve druhém autě Toyotě.

Editováno: , autor: Ondraj73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...
V 2. 4. 2017 na 19:43, miklisek napsal:

IMG_20170331_162939.thumb.jpg.ca2f022c474d20807edfea4aea951e42.jpg

Protože stále není v nabídce ŠA ani čínských prodejců opěrka levé nohy v designu sportovních nerezových pedálů II.generace, upravil jsem opěrku určenou původně pro OIII. Použil jsem tuto opěrku z https://www.aliexpress.com/item/For-Volkswagen-VW-Golf-7-GTi-MK7-Seat-Leon-Skoda-Octavia-A7-Rapid-Audi-A3-8V/32703332691.html?spm=2114.13010608.0.0.3ogXdc . Na tomhle webu najdete mnoho prodejců stejného produktu. I když je v popisu uvedeno, že pasuje i do RAPIDa, není tomu tak. RAPID nemá totiž originální plastový nášlap, za který by se tenhle dal jednoduše vyměnit. A tak nezbývá než improvizovat.

 

 

Moc díky za návod, šlo to podle něj jako po másle a konečně mám kde odkládat nohu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...