Přejít na obsah

Opěrka levé nohy - instalace do RAPIDa


Petrrr

Doporučené příspěvky

Teď se chystám na montáž této nožní opěrky nohy http://www.obautodil...m-id:9034.eshop jsem naplej jak to tam bude držet, když opěrka od Milotecu se šroubuje. Nemá někdo zkušenosti s montáží této opěrky? Jestli ty packy ohnout k sobě nebo naopak od sebe a jestli to pro jistotu nějak ještě nepřilepit ? Hledal jsem v sekci Fábie, ale moc jsem toho nenašel a tam kde to někdo měl mi zatím nikdo neodepsal.  Díky

PS: Snad mě nikdo neukamenuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jo, v sekci Fábie jsem se jen utvrdil, že kdysi k tomu dávali i návod, dnes ne a že to opravdu drží a že packy se ohýbají k sobě. Pobavil mě popis na Obautodíly, že montáž do 30s. Není to až tak náročné ale člověk který to dělá poprvé a nechce něco pokakat si s tím musí nějak poradit i za použití sily. Propíchnutý skrz tapec to je to nejjednodušší a to jde lehce, ale jak pak ohnout pod tapecem ty trny to už je jiná. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty trny jsou docela pevný, pokud to propíchneš přímo kolmo a tlačíš, tak se to prostě jen opře o kastli pod tapecem, ale nic se neohne a ty máš oči z důlku jak tlačíš. Já to udělal tak, že jsem nejdřív propíchl obě strany. Levou stranu pak zapáčil jako by do strany při tlačení.   Aby se  lehce předohly ty  levé trny dovnitř a páč už pak tím pádem u pravé strany už páčit nejde, protože levou už máte vpíchlou, tak pravou se vpíchne kolmo a šroubovákem strčeným do otvoru společně s trnem, jsem ten trn také jakoby tlakem šroubováku na trn a opěrky podsekl. Tím se docílilo stavu kdy to člověk má napůl nainstalovaný s lehce předohlími trny pod tapecem k sobě a pak už stačí opravdu jen tlačit kolmo na opěrku a trny se doohnou úplně pod tapecem k sobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Jednoduchá, dle návodu akorád bych nepoužil olej pro nazasení brzdového pedálu jak se píše v návodu, jde to i na sucho a pak se ti nebude ten novej pedál hejbat. No nakonec nejsložitější bylo to co vypadalo jako nejjednodušší a to plynový pedál a nejdéle jsem se s ním sral, je tam málo místa zprava díky středovému tunelu, ale nakonec se také povedlo, jako asi všem co to dělali. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...