Přejít na obsah

chip 81kW - zkušenosti


rene.m

Doporučené příspěvky

Poprosil bych o radu a zkušnosti,

dostal jsem OIII 1,6TDi 81kW jako náhradu za Supa I 96kW

vlastně spokojenost, jen vcelku obrovský rozdíl v chuti předjíždět ve vyšších rychlostech

mám někdy pocit, že je to zase nějaké ekologické udělátko a motoru trvá než se rozhodne zrychlit

nemám závodní ambice, potřebuji toto jen k občasnému předjíždění mimo vesnice

 

mám cenu u tohoto motoru ( do provozu 01/2017, nejeto ca 10tis km )uvažovat i chiptuningu na 104kW??

vydrží to motor, převodovka, ....

nebo si jen zadělám na problémy s motorem

 

díky předem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj, ve své podstatě jsem dořešil pomocí jiného fóra, kde mi "motorpoweer" poradil s ohledem na to, že jsem z OV, abych se obrátil na "TDIfun".

Kde mi pan Hájek vysvětlil, abych počkal, jelikož v nových OIII je ŘJ do které ještě není zcela odladěno zasahovat, a že kontrolní součty souborů, do kterých zasáhne neodpovídají původním a tedy by při reklamaci ve Škodovce by mohly být problémy.

Překvapil mne jeho profi přístup, když mne "již rozhodnutého" odradil od utracení peněz u něj. :o

Spousty jiných v ničem neviděli problém B)

 

Tedy čekám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Poznají, že jsi napsal emisích špatné i, ale sw těžko. A už vůbec ne průkazně. Např BMW dělá legální performance a

 pochybuji, že technik bude mít takové znalosti, aby něco poznal a už vůbec ne aby to rozsekl. Dojde na pár excesů. žalob atd.

celé to vyšumí a vymyslí se nové hovadiny. Na to máme mraky expertů. Jen díry v silnicích budou pořád, to je jediná 100% jistota.

Editováno: , autor: motorpower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...