Přejít na obsah

Výhřev zrcátek


Ocik

Doporučené příspěvky

Samozrejme by som pozrel diagnostiku, aku chybu to pise. Zo skusenosti, moze to byt kablom alebo zlym kontaktom, ale najskor ti odislo vyhrievanie v samotnom zrkadle. To sa stava najcastejsie. Ak mas stmievacie, tak si nachystaj cca 200€ pripadne vrakac, ale je ich strasne malo...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj,

 

Prave spatne zrkadlo mi prestalo ohrievat.

Pravdepodobne aj monochromatika prestala fungovat (automaticke stmievanie), to ale potvrdit neviem.

 

Skusil som skontrolovat stav rozobratim, predpokladal som iba odpadnuty spoj.

Prikladam foto

 

IMG_3988.jpg

IMG_3989.jpg

 

Spoje su ok. Hladal som ci toto zrkadlo nema vlastnu poistku, ale neuspesne. Pouzil som tento link na rozlozenie poistiek:

https://www.autogenius.info/skoda-superb-2010-2011-fuse-box-diagram/

 

Ma toto zrkadlo svoju poistku ? Ak ano, kde prosim ?

 

Co moze sposobovat tento vypadok ?

 

Ktore cislo mam pouzit na hladanie nahradneho kusu ?

 

Dakujem za kazdu konstruktivnu odpoved.

 

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O pistke neviem. Klasicka zavada. Cislo dielu mas na zrkadle - 4F0 857 536 AH. Nedostatkove zbozi, cena noveho cca 7000 Kc.

 

Stmavovanie vyskusas jednoducho, zakry sensor na vnutornom spatnom zrkadle (je na nom zpredu) a zaroven zasviet napriklad telefonom na diodu (tu vedla tej zelenej svietiacej), zrkadla ti musia zatmavnut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ahoj, zkusím trochu toto téma oživit.

 

Také mi přestalo vyhřívat pravé zrcátko. Sundal jsem sklo ze zrcátka a zjistil nějak moc vodičů. Po bližším zjištění o co jde, tak je to právě samozatmívací. Což také nefunguje. Předpokládám, že by také levé mělo být samozatmívací, ale to nedělá, ale aspoň vyhřívá. Když jsem koukal na cenu těch zatmívacích, tak se mi zrovna nechce kupovat nová. Má otázka zní, co se stane, když místo zatmívacího dám čistě jen vyhřívaná a konektor pro zatmavení prostě nepřipojím, jen zaslepím, aby tam nezateklo. Stane se něco? Nebude mi auta hlásit nějakou chybu? Diagnostika momentálně žádnou chybu nehlásí.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...