Přejít na obsah

Zatékání do interieru


Heini

Doporučené příspěvky

Díky, právě že po sundání té gumy a vysunutí kabliku co tam je přichycen sem se to snažil tahat na více místech z pod toho skla směrem k sobě, nechtěl jsem právě něco urvat, tak proto se ptám v čem může být ten problém že  se tomu nechce.

Jó a tady sem objednal ten kryt.

https://www.autodilyhh.cz/cs-6R0815479A

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak uz mam doplneny kryt aj ja. Skodovka bez dokazov na TPI nereaguje, cize radsej obetovanych 11 eur a namontovane doma. Plast pod oknom som najprv chcel iba nadvihnut, no nevedel som poskladat ruky, tak isiel von...

Ide o tu novsiu verziu (TPI podzim 2016), cislo 6R0 815 479A.

 

Par foto

 

20170517_175207.thumb.jpg.94e3b6f98e5432854042e5d26d75902a.jpg 20170517_175212.thumb.jpg.b53a5c8a73d486edae3983d9c906f6a1.jpg 20170517_175718.thumb.jpg.e210af1a664a10485f56fdd1e7a05bf9.jpg 20170517_175721.thumb.jpg.8b8097ddd83eeb40c0508b0922648bea.jpg 20170517_180114.thumb.jpg.d0f814cd4c4e60379426e3d51aee59fa.jpg

 

PS: presne to iste pasuje na Rapid :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wirer:    kryt uz jsem si taky převzal včera od přepravce, tak o víkendu jdu na to.

 

MartinhoSVK: tady     http://tibi.servebeer.com/share/skoda/Konference podzim 2016/body_2016_podzim.pdf

 

původní opatření s lištou se supa 4.2016 nahrazeno tímto krytem

Jinak většina konferencí a tpi je tady

http://tibi.servebeer.com/share/skoda/

Editováno: , autor: ekr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže kryt taky osazen, ten krycí plast šel dost blbě vytáhnout byla v něm skřípnutá guma prostříkl sem to vedečkem a montáž byla otázka chvilky, samo to tam vklouzlo jak to bylo mastné, já vím v návodu píšou o mýdle, prostě vedečko bylo po ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Ty máš ale smůlu. Mě tam neteklo dřív, ale taky jsem ten dekl tam dal. a dneska zase lilo a pak dálnice, stěrače naplno, všechny mlhovky zapnuté. A v autě sucho, jen se mi nelíbí jak ta voda valí po bočních oknech. A máš tamten na Polo nebo  upravený Superb?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díl z Pola není určen na to aby chránil díru klapky ventilátoru během jízdy. To teče voda úplně jinudy. Tohle zabrání vodě tekoucí po skle, aby kapala kolmo dolů, hlavně když auto stojí. I FIII je otvor prostě hodně blízko hraně okna.
Silikon nebo medvědí honí sice pomůže, ale budeš se s tím zbytečně dlouho trápit a výsledek je nejistý. Obětoval být tebou radši těch 300Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Heini jak to myslíš, že není v záruce, co prosím není v záruce ? jako auto už nemáš v záruce ? jestli to nechceš řešit, kup si ten díl na polo v autorizáku, sám jsem si ho tam před nějakou dobou kupoval, viz můj příspěvek i s fotem výše, stojí 260,- Kč..práce ho tam dát je na 10 min. a uvidíš, jestli se to zlepší. Tenhle kryt už vypadá dobře na rozdíl od toho, jak tam ze začátku složitě upravovali ten ze supa..ten ve mě už na pohled moc důvery nevzbuzoval :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Čaute, mám MR 2018 (5/2017) a to náporové hrdlo sání tam samozřejmě není, takže předpokládám, že to je otázkou času a souhry, aby došlo ke stejnému jevu jako popisujete. Nebo má někdo informace, že to je jinak řešeno, moc se mi to nezdá, podle vašich fotek tady nevidím žádný rozdíl v konstrukci sání u mne. Asi to tedy bude o tom, že se to řeší individuálně. To bych si to radši také preventivně koupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...