Přejít na obsah

Zatékání do interieru


Heini

Doporučené příspěvky

@wirer : ja by som to neriešil, obetujte asi 11-12 € a kúpte si ho sami, montáž jednoduchá - predpokladám že dáš na stretnutí komplexnú predvádzačku montáže a demontáže aj tejto záležitosti, popri Tvojich nových a posledných aktivitách :D

 

A dúfam že si už dal reč s Iľkom, nech si zošteluje meteo satelit - nech máme dobré počasie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem v hlavě brouka, jestli tam něco teče nebo ne, tak jsem to pořešil objednáním krytu v Auto Kelly dle čísla zde uvedeného a během 10 minut jsem měl nainstalováno.

Než někde ztrácet čas dohadováním a případně tam auto ještě na den nechávat, tak mi to přijde jako smysluplné řešení.

Již může manželka s klidem parkovat i do kopce :).

Smutné u auta za 350 tisíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Ahojte,

neřešil někdo vodu dole na těsnění zadních dvěří myslím levé nebo pravé.

Přímo v místě kde je tesnící guma jsem dnes po víkendovém dešti našel loužičku.

Osobně nevidím jinou možnost než přetěsnění oblastch ve kterých jsou průchodky, instalovaná stahovačka apod.

Viz. obr

rd.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 7 měsíců později...

Mně teče nově do prostoru řidiče, zpozoroval jsem to na jaře, když jsem uklízel auto a vyndal jsem gumový koberec. Myslel jsem si, že mám mokro po zimě, úplně to na podlaze čvachtalo. Odsál jsem vodu, nějaký čas nepršelo, tak to pocitově, když jsem sáhl na podlahu bylo suché. Bohužel pokaždé když zaprší, mám koberec zase nasáklý vodou, naposled pršelo včera a zase nacucaný koberec. Jsem skoro přesvědčen, že neteče dveřmi, mokrá je jen kobercová podlaha pod nohama. Nesetkal jste se tím někdo? Je to F lll r. v. 2015. Že by někde kolem pedálů nebo řízení? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 1. 2020 na 15:44, Kuchar7 napsal:

Nyní na sání topení montují mřížku 6Y0819044A.

Má jemnější dírky než krytka z Pola 6R0815479A.

IMG_20200104_150941.jpg

IMG_20200104_150533.jpg

Tuto mřížku mám na Rapidu od výroby z 02/2019, nikde nezatéká, zatím, proto tu z pola už neřeším. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stojím na rovině, mírně čumákem z kopečka, už tu holku moji za těch pár let znám. Ale jen  7-15 v práci, jinak je v garáži. Nikde nestojím pod stromy. Dnes jsem vzal v práci hadici a asi 15 min jsem že všech možných stran stříkal  vodu. Na sklo, dveře, střechu, do podběhu a nic. Pak jedno dopoledne, když jsem v práci sprchne a hned mi to čvachtá pod nohama. Trochu mi to vadí, že jsem nezjistil kudy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to že čvachtá to je asi hodně vody. To vypadá, že se vypustila zásoba než něco dlouhotrvajícího Ještě jedna blbost. Dveře. Jestli jsou přicpané odtokové otvory tak ve dveřích nastoupá hladina a pak to najednou tlakem projde. To stejné nahoře pod stěrači, Těžko se to simuluje. 

Aby se nakonec nepřiznal někdo z rodiny, že tam vylil plnou petku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Tak mi po dlouhé době pátrání kudy teče dovnitř, kdy jsem měl auto v servisu a nepřišli na nic a já zjistil, že tam teče pod palubkou nakonec vyměnili přední okno a zdá se, že je pokoj. Konečně. Teď už jen vysušit koberec, který je částečně plesnivý. Přeci jenom tam teklo skoro rok. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...