Přejít na obsah

Zatékání do interieru


Heini

Doporučené příspěvky

Vlastním FIII HB r.v. 2015. dnes, po celodenním dešti, když jsem odjížděl z práce jsem si všiml louže vody na podlaze u spolujezdce. Zjistil jsem, že mi tam teče na pravé straně asi 10 cm od  rohu pod palubkou Voda teče někde přepážkou motorového prostoru, protože když jsem vrazil ruku pod palubku ,tak jsem ji měl mokrou a tapec v tom místě byl mokrý taky. V AS mi řekli, že to ještě neviděli a jsem tam objednaný. Bohužel mám měsíc a půl po záruce. Nesetkal se s tím už někdo z Vás? Třeba to bude jen prkotina. Odtokové otvory mám čisté, tedy alespoň to tak vypadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, díky, už vím, že je na to TPI, ale tady na foru jsem to nenašel. Tedy našel jsem nějaká TPI v novinkách, ale to moje jsem tam nezaregistroval. Mrknu tam ještě jednou. Mám to po záruce, tu opravu asi budu muset zacvakat, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Měl jsem 2 roky... Ale podle toho, co jsem zjišťoval, tak dříve nebo později se toto stane všem. Stačí silnější, vytrvalejší déšť a postavené auto na rovině nebo do kopce a je hotovo, voda v autě. Takže hurá všichni do AS na tohle TPI, ať to máte zadarmo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hh dnes som tam bol na výmene tesnenia okolo okna na zadných dverách (na záruku), tak som sa pri odchode na to TPI opýtal a týpek ostal celkom prekvapený z toho že o tom viem (asi by som nemal) :D ale povedal, že nevie ktorých MR sa to týka ale že sa mi na to môžu pozrieť ak chcem keď tam budem mať auto na oprave tej "búračky" :D tak som zvedavý čo tam akože zistia, nechcem to riešiť až keď skočím v aute do kaluže :D

Editováno: , autor: Helmic-Svk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak mám, doufám, odstraněné zatékání do interiéru pod palubou u spolujezdce. Bohužel mám po záruce, tak jsem to platil, i když jsem jim ukázal vytištěné TPI na tuto vadu. Bylo vidět, že je jim to nepříjemné, ptali se jak jsem k tomu papíru přišel. Nicméně jsem zaplatil cca 840 Kč. Takže vy všichni, kterých se to týká honem do AS, dokud máte auto v záruce...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct, ale mám r.v. 2015, takže minimálně do tohoto roku. Můžete si to omrknout sami. Po sundání levé poloviny plastu pod čelním sklem tam bude vidět buď jen díra dovnitř  s ventilátorem, nebo nějaká " stříška" nad tou dírou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to otca tam pošlem, ale najprv asi porovnám obe autá, jeho aj moje, som zvedavý či to už u mňa 3/2016 bude ok keď konferencia je 4/2016. Jeho auto je 5 alebo 6/2015.

Inak od škodovky je to "pekné", že neurobili za rok od tej konferencie zvolávačku na všetky vozidlá, ktorých sa to týka, to že je auto už po záruke by nemalo byť v tomto prípade brané do úvahy keď vedia, že je to hromadná výrobná vada. 

Editováno: , autor: Helmic-Svk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při jízdě tam neteče. Záleží na tom, jak auto stojí a z které strany prší. Pokud stojí alespoň trochu čumákem z kopce tak tam neteče. Na rovině jak kdy. Já jsem na to přišel taky až po roce, bohužel pozdě. Záleží taky na síle deště. Od té doby, co se mi to stalo poprvé, dost pršelo a já měl měsíc na testování, než jsem přišel v AS na řadu.:) V práci máme všechny druhy povrchu, kopec i rovinu, tak jsem to stavěl jednou tak, jindy jinak. Neteče dovnitř ani když to myji wapkou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 5. 2017 na 15:28, wirer napsal:

No ja mam akurat auto vyrobene 08.04.2016. Cize som bez toho :(

 

20170506_125055.thumb.jpg.6532be72938c5add24b87401c783e6e8.jpg

 

Este dotaz, ktore TPI si nosil? Alebo ktory plast ti dali? Jeden je 04.2016 povodom zo SuperB-a, druhy je jesen (podzim) 2016 a tam uz je z VW Polo

Pro mne bude lepší než se hádat v servise obětovat 3 stovky, koupit  a namontovat si ten díl sám.

Píšu o tebou zmiňované koferenci 10.2016, jedná se o díl 6R0815479A který je do pola ale i do rapidu, je to jen na nacvaknutí, čili žádné ůpravy jako při té stříšce ze supa.

body_2016_podzim.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...