Přejít na obsah

Nefunkční přední stěrač


xFilda

Doporučené příspěvky

Ahoj bando, nějako mě ta moje potvora začíná zlobit. Občas mi zlobí centrál, sem tam se auto za jízdy zamkne. Ale co mě teďka trápí více je to, že mi přestal stírat pravý přední stěrač, levý jde. Když se pokusím s ním hnout tak jde volně - je nějak propojený s levým, že by tam vypadl jen nějaký kloub či tak?

Za rady díky.
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 2 roky později...

Jdi do tématu dílenská příručka, stáhni si příručky "Karoserie - Montážní práce" a "Elektrická zařízení" pro tvé auto (nepíšeš, jestli jde o F2 nebo R).

V Karoserie - Montážní práce nalistuj skupinu "66 - Vnější vybavení", kapitolu "3 Kryt oddělovacího prostoru".

V Elektrická zařízení nalistuj skupinu "92 – Stěrače a ostřikovače", kapitolu "2 Stírací zařízení čelního skla".

Máš tam postupy demontáže/montáže i s obrázky. Až to budeš mít odkryté, sám uvidíš, v čem je problém a co bude potřeba opravit. Nejspíš je jenom vypadlé táhlo na straně řidiče...

Editováno: , autor: JayBee1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...