Přejít na obsah

Škoda Connect - vzdálený přístup k vozu


Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

zdravim , Sice mam care connect v rapide na amundsene ale asi to bude rovnake. Da sa nejako nastavit to aby sa ma pri kazdej jazde nepytal infotaiment ze ci som to "ja" uzivatel a nemusim stale stlacat stale ze OK  , alebo stlacit zmenit uzivatela. Po kazdom starte to vyskakuje a uz ma to otravuje. Neda sa nastavit na pevno nech sa ma to stale nepyta na uzivatela ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Arts napsal:

zdravim , Sice mam care connect v rapide na amundsene ale asi to bude rovnake. Da sa nejako nastavit to aby sa ma pri kazdej jazde nepytal infotaiment ze ci som to "ja" uzivatel a nemusim stale stlacat stale ze OK  , alebo stlacit zmenit uzivatela. Po kazdom starte to vyskakuje a uz ma to otravuje. Neda sa nastavit na pevno nech sa ma to stale nepyta na uzivatela ?

 

V Kodiaqu je tohle příplatková funkčnost personalizace. Kdy podle klíčku, kterým odemkneš, se zvolí spárovaný profil řidiče. Ale systém ti umožní bezprostředně po nastartování ten profil ručně změnit (pokud by sis klíčky s někým prohodil). V Kodiaqu to ale svítí jen několik sekund, a pak to samo mizí, pokud nic nezměníš. Celkově se pak v menu dá personalizace úplně vypnout. A funguje to pak úplně stejně, jako by tam nikdy nebyla. Tj. pak se to už nebude ptát na řidiče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tragedie_v_JZD: funguje to jako jednostranný import z počítače/aplikace v mobilu do auta. Tzn. vytvořím cíl na počítači/v mobilní aplikaci a dám import do auta. V autě si na něj jen kliknu a dám navigovat. Je to super v tom, že se nemusí zdlouhavě zadávat adresa nebo GPS souřadnice, když sednu do auta, ale cíl je zadaný "na jeden klik". 

 

Mi osobně by ale byla uživatelsky přívětivější spíše synchronizace - tzn. aby se cíl po smazání na portále Škoda Connect taky vymazal v navigaci. Tam bohužel zůstává a je třeba jen vymazat lokálně přímo v té navigaci. U jednorázových cílů  je to trochu otrava. Nemám rád, když mám v paměti cíle, které již nepotřebuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
V 29. 6. 2018 na 9:11, brabo napsal:

 

V Kodiaqu je tohle příplatková funkčnost personalizace. Kdy podle klíčku, kterým odemkneš, se zvolí spárovaný profil řidiče. Ale systém ti umožní bezprostředně po nastartování ten profil ručně změnit (pokud by sis klíčky s někým prohodil). V Kodiaqu to ale svítí jen několik sekund, a pak to samo mizí, pokud nic nezměníš. Celkově se pak v menu dá personalizace úplně vypnout. A funguje to pak úplně stejně, jako by tam nikdy nebyla. Tj. pak se to už nebude ptát na řidiče.

Personalizaci mám, spárováno ke klíči mám. Ale stejně se to pořád ptá, jestli jsem to já. To by snad nevadilo, kdyby to svítilo jen pár vteřin, ale mě to nezmizí, dokud nepotvrdím. Už mě to fakt se.., obrazovka je pořád překrytá tímto dotazem. Technici mi poradili tovární nastavení, chvíli ok, a už je to tam zase : (((( Zrušit personalizaci nechci, zaplatili jsem si tuto "vymoženost" právě proto, aby ji využil. Občas se střídám s přítelkyní a oba máme svůj klíč.  Stejně se to chová i když jsem v systému jen já a další klíč není přidán. Neustále resetovat infotaiment je přece blbost. Poradí někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preji dobry den, 

 

dovolim si poprosit o radu. Mam Superba 2 mesice stareho, kde jsem nechtel navigaci (vubec ji nepotrebuji, jezdim podle waze) . Tzn mam tam radio, telefon pres bt a apple car play.  Spokojenost.   Nicmene se mi podarilo zaparkovat v nakupaku a nechat otevrena okna, zamknu auto pohoda a po 3 hodina jsem nato prisel. Nic se nestalo nastesti, ale varovani dobry. 

 

Tak jsem se koukal do papiru a mam zaplacenou sluzbu care connect. Rikam ok, muzu sledovat stav oken, kde je auto a  alarm. Nadsene jsem si zaridil ucet, stahnul skoda connect apku a ze se mrknu.  Aplikace mi nic neukazuje, nema data. Rikam aha, je nutno to propojit, tak jsme hledal jak by to slo, wifi tam neni, slot na simku taky ne, BT to neumi, USB pres car connect taky ne. 

 

Ja mel zato ze to proste propojim s telefonem pripojenym na data a bude pokoj.  Coz asi ne. 

 

Chapu to tedy dobre, ze auto za mega po me bude chtit koupit usb kde budu mit dalsi simku? 

 

Moc dekuji za info. 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji za odpovedi. 

 

Muzete mi tedy prosim poradit, kde bych nasel navod, jak to propojim?  V navodu k auto nic neni, tam ani neni napsane, jaky typ radia mam. Online navod je stejny jako tisteny.  Na netu jsem nenasel zadny navod jak care connect propojim. 

 

Ucet skoda connect mam, auto zadane na zaklade VIN, sluzby jsou aktivni. Otevru apku a nic tam neni a pise to, ze je auto v pohybu :)  A cumim na nej pred kancelari. Co tedy vic udelat? 

 

Moc dekuji za info i trpelivost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo holt někdy to trochu dýl trvá. Ta aplikace taky není 100%. Tuším, že dnes nebo včera jsem aktualizoval novou verzi appky pro android a v telefonu mám teď auto otevřené, při aktualizaci napíše, že se nelze spojit. Ve webové aplikaci je auto zavřené - jak má být. Takže pokud bych auto osobně nezamykal tak nevím čemu věřit... Ale je pravda, že to ve většině případů na tom mobilu funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, nějak to aktuálně blbne...u Karoqu vše v pořádku, u Kodiaqu to nesedí (jízdní data, dojezd, stav vozu)... 

 

Dnešní zpráva ze ŠA:

 

Dobrý den,

 

V pátek došlo k úpravě serverů a vyšla nová verze mobilní aplikace.

 

Mohu Vás požádat o stažení nové verze aplikace a zkontrolování stavu vozu a jízdních dat?

 

Děkujeme Vám.

 

S pozdravem

 

 

Vojtěch Kosinka

ŠKODA AUTO Help Desk

Mobilní aplikace, infotainmenty a mobilní online-služby (ŠKODA Connect)

email: support@skoda-info.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

nějak mě nejde přes škoda connect ovládat nezávislé topení a u jízdních dat se mě objevila trasa kterou jsem určitě s autem nejel. Objevila se hláška pokud to nepůjde do 24h mám vyhledat servisního partnera.

Ještě jsem si všimnul, že když používám connect na PC tak tam mám obrázek kodiaqu který odpovídá mému modelu, ale na mobilu je tam jiny obrázek ale to už od samého začátku. Máte to taky tak???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...