Přejít na obsah

Škoda Connect - vzdálený přístup k vozu


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
před 7 hodinami, l79 napsal:

Tak jsem dnes prodloužil Care Connect a Infotainment Online. Pro jistotu jsem to udělal v předstihu, když jsem četl, že to trvalo i týden. Asi na tom zapracovali, při platbě kartou to bylo tak do hodiny hotové :-).

Na jak dlouho je to prodloužení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ještě bych s panikou vyčkal do zítra, nebo spíš do úterý. Přes víkend se obvykle na opravě serverů Škodovka moc nepředře.

 

Případně je možný, že se nedaří autu dostat přes hotspot na internet. Popravdě nevím moc jak tohle ověřit ve chvíli, kdy není v autě aktivovaný ten connect. Protože mám za to, že bez toho connectu asi žádné on-line služby auto neumí. Takový klasický začarovaný kruh. Ale je to taky možnost, zkusit použít hotspot z jiného telefonu, případně domácí wifi síť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj mám vyrobený kodiaq 06/2018 a začal jsem se zajímat o možnost zprovozění uzamčení vozdila na dálku pomocí apliace škoda connect. Na infolince mi paní řekla, že možnost uzamčení vozidla na dálku mají nově vyrobené auta a ty starší lze zprovoznit jen u modelů vyrobených od 08/2018. Nemáte někdo zkušenosti, zda by to šlo v palubní jednotce doprogramovat ? Díky za informace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
V 18. 1. 2019 na 8:05, Karel Havlas napsal:

Ahoj mám vyrobený kodiaq 06/2018 a začal jsem se zajímat o možnost zprovozění uzamčení vozdila na dálku pomocí apliace škoda connect. Na infolince mi paní řekla, že možnost uzamčení vozidla na dálku mají nově vyrobené auta a ty starší lze zprovoznit jen u modelů vyrobených od 08/2018. Nemáte někdo zkušenosti, zda by to šlo v palubní jednotce doprogramovat ? Díky za informace

mám sice novsí Kodiaq /01/2019 ale to zamknutie mi neslo tiez. potom som si vsimol ze som mal na webe skoda connect status "NEOVERENY" .  isiel som do predajne, vyziadali este odomna cislo vodicskeho preukazu a nasledne som uz mal status OVERENY.  Teraz uz viem auto zamknut aj odomknut cez appku v mobile.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Toto som myslel, to chcem aj ja :rock:Snažím sa zistiť prečo, keď aj ja mám MR2019, nemám v appke odomykanie a zamykanie. Je pravda, že nikde sa neviem dopátrať jednoznačnú odpoveď od akého termínu výroby to dávali do kodiaqu. Infolinka, autorizák, škoda-forum, každý iná odpoveď. Ak by to niekomu dodatočne rozbehali, dajte prosím info. Ďakujem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to budou aktivovat na Karoqu MR 2019 příští týden (je o tom téma v dané sekci). Řeším to se ŠA cca 3 (!) měsíce a za tu dobu si vyslechl mnoho různých i protichůdných informací od nich. Konečna (snad) verze je ta, že po nahlášení VIN k vozu ověřili, zdali je možné funkci aktivovat a pokud ano, přistavit auto do servisu a tam musejí přehrát SW v ŘJ.

 

Předpokládám, že pro Kodiaq to bude fungovat stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...