Jump to content
tomas005

Škoda Connect - vzdálený přístup k vozu

Recommended Posts

Kdyby ta služba byla zdarma je mi to jedno, ať si funguje jak chce, bral bych to jako bonus. Ale když si za to nechají platit, očekávám funkčnost 

On 9/9/2019 at 7:55 PM, l79 said:

Funguje vám Connect? Konkrétně záložka stav vozu (otevřeno/zavřeno dveře + okna, světla). Asi 3 dny mi už tyto informace nelze aktualizovat (apka i PC). Ostatní věci (jízdní data a pod.) fungují.

mne prestalo fungovat v stredu, dokonca appka mi hlasi, ze auto je stale odomknute. skusal som vsetko, nejde. nejde ani spravit call tlacitkami na strope. takze predpokladam, ze autu nejde esim. vie dakto, ako gsm modul s esim resetovat? baterku odpajat nechcem kvoli tomu.

Ahoj, 9.9.2019 to nešlo 3 dny a teď to opět nejde již 3 den, máte to stejné? Dík

Mě taky už opět pár dní blbne, řeším to s podporou. Portál mi nefungoval dokonce 2.dny vůbec - nešlo se přihlásit. Aplikace aspoň v omezené funkčnosti šla, ovšem neaktualizuje se Stav vozu. Podpora mi jen sdělila, že mají problémy se Zdravotní kartou vozu, ta prý už delší dobu nefunguje a další věci postoupily včetně mých screenů k řešení.

Tak já jsem momentálně 6 dní bez vzdálenému přístupu k autu. Ticket mám založený a posílal jsem screeny. Jsem zvědav co se bude dít. Na to že si platíme 1300 ročně, funkčnost nic moc  :-/

Mě to zatím nejde ani registrovat a řeším to s nima už měsíc a už teda poslali dotaz do škodovky jestli měnit řídící jednotku nebo jenom přehrát soft. Po měsíci dobrý výsledek :D

To jsou teda radosti  :-D  mě nejvíc vadí, že jak to teď nekomunikuje s autem, zpětně už to nic nenačte a ty jízdy, které jezdím během nefunkčnosti, už nikdy neuvidím. 

Tak mě dnes po všech pokusech napsali, že moje jízdy a stav vozidla také nevidí a musím do servisu :-D krásný :-D