Přejít na obsah

Škoda Connect - vzdálený přístup k vozu


Doporučené příspěvky

Mě taky už opět pár dní blbne, řeším to s podporou. Portál mi nefungoval dokonce 2.dny vůbec - nešlo se přihlásit. Aplikace aspoň v omezené funkčnosti šla, ovšem neaktualizuje se Stav vozu. Podpora mi jen sdělila, že mají problémy se Zdravotní kartou vozu, ta prý už delší dobu nefunguje a další věci postoupily včetně mých screenů k řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, řešil tu již někdo prodloužení ŠKODA CONNECT? Vim, že dřív to bylo na 3 roky (asi i u Kodiaqa), aktuálně je to na rok. Prodejce říkal, že prodloužení o další stojí 3500kč. Je to pravda?  Né, že by ta služba ročně měla tuto hodnotu a chtěl bych to zaplatit. Jsou s tím docela problémy co tady čtu. Také by mě zajímalo, zda jste někdo dostal od pojištovny na to slevu (např. jako pasivní vyhledávání).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • ja to mám ještě předplaceno a cena se v garaži zatim neukazuje
  • od utery 29.10 do dnes to mělo vypadek - potvrzeno na infolince
  • vysvětloval jsem jim, že když to mají jako placenou službu (rozšíření)  nebo v budoucnu chtějí mit, tak musi zapracovat na spolehlivosti
  • rikali, že zvažují jakým způsobem davat vědět nefunkčnost služby (mail/web)
  • držím jim palce ať ty častější vypadky odstraní.  Jinak si to nikdo neprodlouží.
  • stalo by za to zjistit, zda funkcnost Skoda connect jde nejak monitorovat automaticky nebo aspon nejakou denni hlasovaci anketou. Abych věděl co si od toho slibovat co se týka spolehlivosti. 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je služba placená a nefunguje, tak máš dle zákona nárok na slevu poměrnou adekvátní část, tudíž 365d / cena služby X počet dní výpadku, nefunkčnosti. 

 

Kdyby byly solventni, tak nabídnou jelikož je to služba předplacená slevu na další období buď ve formě finanční nebo časově zdarma. Jinak to musí člověk vymáhat sám ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to odpojil a vymazal, jelikož když jsem to zrovna potřeboval, tak to v 60% případu nešlo, a když si nedokážu zapnout nezávislé topení, tak mě to vytočí do nebes ?, nikdy nevím kdy pojedu, tak to nelze nastavit dopředu a dálka tam nedosáhne, a když občas nevím zdali jsem zamknul nebo někdo kdo jel poslední a zas to na potvoru nejde tak hryžu do futer a řvu DRŽTE MĚ ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpoledne už mi to fungovalo. No já to řešil (s podporou) už asi před měsícem, že si to žilo určitou dobu svým způsobem. Jediné co z podpory vypadlo, že zkontaktují můj servis, kde přehrají sw v ocu jednotce. Měl jsem tam auto minulý týden a Connect chodil bez problémů, tudíž jsme nic nepřehrávali, nebyl důvod. Výpadky má přímo poskytovatel (VW group). A servis si myslím, že o té službě nemá moc "páru". Končí přehrátím ocu jednotky. Nejhorší je, když to začne blbnout, než se to někde na fóru objeví, protože to si člověk říká jestli to nefunguje jen jemu nebo všem a třeba já nemám rád, když něco kolem auta (zvlášť když za to platím) nefunguje :-D. Kdyby zákazníky alespoň nějakou formou informovali...A pokud to furt ladí, měla by být taková služba zdarma, protože těch dní kdy to nejde je v tom placeném období docela dost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat, jaké máte zkusenosti:

- notifikacema 

-upozorneni na mail

Zda fungují.

Mám nastaveno zaslání obojího, pokud rychlost není 0 nebo auto opusti zadany okruh, ale nefunguje to..

Modifikace lze najít jen v aplikaci a to ještě po nekolikanasobnem ručním refresh. Žádné ale popup. 

V mobilu má aplikace pop up povoleno.

Mail nepřišel ještě ani jeden. 

Aplikaci by ale slušelo upozorneni Sms.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mail s notifikaci opuštěni okruhu chodil, pak jsem ho zrušil, protože i tak mam schránku plnou spamu. Par krát vyskočila i notifikace v aplikaci, jinak nechodí. Vzhledem k celkové stabilitě služby je to nejmenší problém. Teď vlastně ani nemůžu najít kde se dá nastavit notifikační kanál (aplikace nebo email).

Editováno: , autor: Антон Тимофеев
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto mam jen chvili, tak se v tom porad hrabu.

Zjistil jsem zajimavou vec, ne uplne prijemnou, pokud stoji auto na ulici. Zajimalo by mě, jestli to mate taky tak?

 

Pokud lezu do Skoda connect pres aplikaci/PC  a chci zjistit/aktualizovat  sekce:

  • stav vozu (tachometr, stav nadrze,...)
  • dvěře, světla
  • .....

Tak se vždy auto na 10sec zapne. Rozsviti displej (virtualni kokpit) + kontrolku ruční brzdy na stredovem tunelu.

Nevim jestli to byl zamer, ale davat timto najevo stav tachometru kolemjdoucim, kdyz auto stoji na ulici, je asi zbytecne :-)

Doufam, že to nějak časem pořeší pomoci SW

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Řešil jsem s podporou ŠKODA CONNECT následující problémy: padání aplikace, nemožnost přihlášení se do aplikace, nezobrazování notifikací v telefonu, nedoručení e mailu při opuštění oblasti a překročení rychlosti.

 

Postupně vše začalo fungovat. Od 15.11.2019 nepadá aplikace v telefonu, od 25.11.  přichází e-maily, od 26.11.2019 se již zobrazují i notifikace v telefonu.

 

Snad jsem spolehlivost nezakřiknul :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 11. 2019 na 21:43, LeeCe napsal:

Auto mam jen chvili, tak se v tom porad hrabu.

Zjistil jsem zajimavou vec, ne uplne prijemnou, pokud stoji auto na ulici. Zajimalo by mě, jestli to mate taky tak?

 

Pokud lezu do Skoda connect pres aplikaci/PC  a chci zjistit/aktualizovat  sekce:

  • stav vozu (tachometr, stav nadrze,...)
  • dvěře, světla
  • .....

Tak se vždy auto na 10sec zapne. Rozsviti displej (virtualni kokpit) + kontrolku ruční brzdy na stredovem tunelu.

Nevim jestli to byl zamer, ale davat timto najevo stav tachometru kolemjdoucim, kdyz auto stoji na ulici, je asi zbytecne :-)

Doufam, že to nějak časem pořeší pomoci SW

 

 

Vyzkoušel jsem a u mě se nic v autě neaktivuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, zajimavé by bylo zjistit, jak jsou na tom ostatní uživatelé, nejlepe s virtuálním kokpitem, zda jim to oživne nebo ne.  Jinak Před dvěma dny mně poprve přišel mail ze skoda connect kvuli hlidani opusteni oblasti a rychlosti. Predtim mně to nechodilo, ani oznameni na mobilu. Snad to už dali dohromady. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...