Přejít na obsah

vyhřívaní sedadel - problémy


trek

Doporučené příspěvky

Tak jsem odpomontoval sedadlo (mám alcantaru v kombinaci s kůží) a proměřil dečky. Zapojení je opravdu paralelní. Opěrák dává 7,5 Ohm, sedák 11-12 ohm, termistor cca 8 kOhm (pokojová teplota). Podle mne vše v pořádku a přesto se mi zdá, že mi sedák topí málo. Tak už nevím. Nechce se mi rozebárat sedadlo a možná zbytečně měnit dečku v sedáku.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...
V 11. 7. 2019 na 10:31, Milaaano napsal:

Ahoj, nevie niekto ako sa prejavuje zlá RJ výhrevu sedadiel? Predné fungujú ale zadné sa nedajú ani zapnúť, tlačítka na panely ani ledky nereagujú, poistky sú ok. A ako je to s RJ? každé sedadlo má svoju alebo je jedna spoločná pre všetky 4? dík za odpoveď...

 

Ahoj,

Podarilo sa ti to nejako vyriešit? Mám úplne rovnaký problém. Predné fungujú ale zadné sa nedajú ani zapnúť, tlačítka na panely ani ledky nereagujú, poistky sú ok. Vďaka.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Před hodinou, Enemy5 napsal:

superb jí má u řidiče pod sedačkou pod kobercem... když půjdeš podle kabelového svazku ze spoda sedačky řidiče tak jí najdeš.

Takže jsem vrtal na špatné straně, pod sedadlo řidiče jsem koukal, ale ne tak důkladně. Děkuji, zkusím najít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 roky později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
V 13. 3. 2018 na 20:49, N@pster napsal:

Nic. Vše OK. V prahu u řidiče vede hlavní svazek. Je tam tlustý plus pól a ten se rozvětvené. A tam je problém. Z 50zilek vodivé jich převádí jen 15. A to je kámen úrazu. Po opravě za 5kc vše funguje jak má.

Povies prosim ta co presne treba spravit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...