Přejít na obsah

černá lišta na nárazníku


tommmy

Doporučené příspěvky

Ta lišta je ochrana a divil by ses, co všechno na parkovištích před markety zadrží a tím ochrání lak nárazníku. Alespoň já jí mám orvanou jak samici a to není mojí zásluhou. Všechny šrámy by schytal nárazník a Ty by ses ulakoval. Takže za mne, neodstraňovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, ta lišta je k nezaplacení. Škoda že se už na nové škodovky nedávají - šrámy v barvě od jiných aut jsou alespoň pro mě silně frustrující.

 

Podle mě to zakitovat nepůjde, žlápek pod lištou je poměrně hluboký - popraskalo by to dřív, než to tam namontuješ. Musel by jsi to vyřezat a zavařit kusem plastu a udělat to tak dokonale, aby se to prakticky nemuselo kitovat. Nárazník je velmi pružný, praskalo by to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za názory. Pak mě ještě napadlo nalakovat ji na černou lesklou, jelikož mám elektrony lakovaný černým lesklým komaxitem, mohlo by to hezky ladit. Moje představa o barvě viz foto. Nevím ale jak dosáhnout hladkého povrchu lišty potřebného pro lak.

2013_11_29_08_33_514067.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to klidne udelej.

Jinak ja dostal zezadu uz 2x pecku (babky nedobrzdily) a mel jsem jen poskrabany lak a vycvaknutou tu listu , a ta lista uz na sobe ma otisky a skrabance jak svina. Takze dobre , ze ji tam mam.

Jinak to poradne nezakitujes , bude ti to praskat. 

 

Proc ji nedat do laku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 3 týdny později...

tommmy:
dřív jsem to taky řešil, ty lišty byly po letech nehezky vyšisovaný :) řešil jsem to černýma sprejem, nejdřív jsem si zkoušel v pc namalovat na modro v barvě nárazníku, vpředu i vzadu, ale připadalo mi to divný, takový moc jednolitý. Nakonec jsem ji použil jen na základnu pod rámečkem spz, zbytek všude černá. Krásně to prokouklo.
Pokud máš černý lesklý elektrony tak k nim ty lišty budou parádně sladěný.
Já dělal 4 roky zpátky a vypadá to pořád jako nový ;) až teda na pár rejpanců od někoho z parkovišť

 

Pokud chceš hladký povrch lišty, musíš použit plnič ve spreji, pak přebrousit (já smirkoval pod vodou) ten vyplní tu strukturu a bude pak krásně hladkej. 

1398039_10202276312334153_532860141_o.jpg

1400774_10202276312134148_354548455_o.jpg

1052357_10201462681153882_120002205_o.jpg

Editováno: , autor: karpi
korekce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...