Přejít na obsah

Chromová lišta podél oken (chrom paket)


kokoi

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Zdravím. Potřeboval bych pomoc. Nemůžu nikde najít na prodej chromované listy okolo oken. Mám prasklou listu a potřeboval bych ji vyměnit... Poraďte eshop nebo kde najít náhradní díl... Jedná se mi jen o poslední část listy u okna zavazadlového prostoru, klidně koupím i celou sadu :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Na tomto obrázku jde vidět dříve popisovaný problém s chromovými lištami. Na mé Octě jsou lišty kolem předních i zadních oken OK, je ty poslední lišty kolem oken do kufru jsou přesně takto hnusné, jako na obrázku. Zkoušeli mi to rozleštit, ale marně :-(

OCTA.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Reklamoval jsem lišty kolem oken, na radu Ferdy 25 i ošoupaný volant po 40tis. Reklamace uznaná i když lišty až na druhý pokus. 


Ahoj, muzu dotaz na ty listy? Me totiz poslali slusne do prdele, jak se ti povedlo je premluvit? Auto je stare 3 roky a mam prodlouzenou zaruku. Fakt me to stve, vytahli tam na me akorat nejaky predpis z Boleslavy ze jak mam auto sparvne cistit, a ze jsem tak nepostupoval [emoji19]
Za pripadnou odpoved diky


Sent from my iPad using TapatalkAdjustments.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Zdravím. Podarilo sa niekomu zohnať chrómové lišty okolo okien? Jedna sa mi konkrétne o ľavú zadnú na combi verziu. Odlepila sa mi a kedže som si to nevšimol odporom vetra počas jazdy som ju zdeformoval. Podľa servisu sa dá kúpiť len ako súčasť okna. Podľa mňa to je trocha pritiahnuté za vlasy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Může mi někdo potvrdit, zda chrom lišta u zadních dveří je součást toho malého zadního okna u liftbacku facelift? 

Přední a zadní dveře jsou jen na výměnu chromové lišty ale ta zaoblená část by právě měla být jako celek malého okýnka...

Případná záměna za černou (dechrom) by byl výměnou kus za kus?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Ahoj Borci,

 

asi to není úplně k tématu, ale lepší jsem tu nenašel.

Mám Octavia 3 RS po Faceliftu combi. Chrom packet a zatmavená skla.

 

Úplně mi to nejde k sobě. Daleko lépe vypadají černé lesklé lišty okolo oken a černé lesklé střešní nosiče.

Neřešil jste někdo podobný problém? Co doporučujete? stříknout barvou, nebo spíš fólie?

 

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...