Přejít na obsah

Chromová lišta podél oken (chrom paket)


kokoi

Doporučené příspěvky

Verdikt je takový, že tohle poškození Škoda neuznává, jelikož je to způsobeno špatným způsobem mytí a nejedná se o kvalitativní problém.

Každopádně ksem zkoušel Vision Glass Polish a Mercury metal polish a druhý zmiňovaný těm lištám trochu pomohl.

No, trochu mě tam vytočili, jelikož myju auto ručně a používám detailingové šampóny, které jsou pH neutrální a nejsou agresivní.

Další možnost je zkusit přímo detailera, který může proces posunout ještě dále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 6. 2018 na 15:11, LukášCBR napsal:

Verdikt je takový, že tohle poškození Škoda neuznává, jelikož je to způsobeno špatným způsobem mytí a nejedná se o kvalitativní problém.

Každopádně ksem zkoušel Vision Glass Polish a Mercury metal polish a druhý zmiňovaný těm lištám trochu pomohl.

No, trochu mě tam vytočili, jelikož myju auto ručně a používám detailingové šampóny, které jsou pH neutrální a nejsou agresivní.

Další možnost je zkusit přímo detailera, který může proces posunout ještě dále.

To jsou potvory :-(. Prosím tě a jakým šampónem to umýváš? Já používám buď AF, CHG, Gyeon, Sonax, DDJ a nikdy mi to na žádném povrchu nic neudělalo. A ten Vision Glass Polish s tím vůbec nehnul? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používám ValetPro šampón už roky a nikdy problém nebyl. Myslím tedy, že tím to nebude.

 

Vision Glass s tím praktick nehnul. Je to tekutá pasta, velmi jemná a bez výsledku.

 

Mercury metal na cca 2.-3. vyleštění viditelně zabral a pomohl tomu. Jeho konzistence je podstatně tužší a je i mezi prsty drsnější. Vylešťil jsem si s ním i kovový rámeček na iP X .))

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To šampónem nebude, to máš pravdu. To se jen vymlouvají. Ten Vision je skvělý na okna a zrcadla. Na obrázcích a videu od Carmedia ty lišty nádherně vyleštila,ale to bude asi že nebyly "poškozeny" jak ty tvoje. By mě zajímalo kolik lidí na tom bude stejně jako ty. Už to někdo řešil myslím u Kodiaqa nebo Karoqa, kterého bral jako jetou předváděčku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...
V 26. 4. 2019 na 14:31, LukášCBR napsal:

Téma je sice o lištách kolem oke a také o chrompaketu obecně, tak si dovolím zde vložit tip na nákup originální chrom lištu 5.dveří, která je momentálně na cc-autodíly v akci. Konkrétně ze 1799Kč na 900Kč. Ve spojení s difuzorem tzv. nutnost

https://www.cc-autodily.cz/lista-5-dveri-spodni-1

Odkaz na difuzor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

zajímala by mě taková kravinka. v chrompaketu není pochromovaný ovladač světel? mám chrompaket a tohle vlastně vůbec nemám. Přitom na tomto videu je:  https://youtu.be/XFSdbUqdDv4?list=PLioI8ja0R-RCZVSlY2Eie9IvRcOh2pQ7l&t=66

 

čas 1:06

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...