Přejít na obsah

DSG problem - Škubnutie pri rozjazde


ArMoRKiNgH

Doporučené příspěvky

Zdravím vespolek!

Skúšal som problém vyhľadať pomocou vyhladávača na stranke, ale nenašiel som, následne tému pre DSG problemy pre RS 2.0 TSI bez výsledku.

 

Tak sa na Vás obraciam s mojím problémom. 

 

Pri rozjazde stojacého vozidla D aj R škubne, proste ako keď agresívne chytí spojka v man. prevodovke. Inak auta radí krásne bez problémov. Robí to za studena aj v prevadzkovej teplote. 

Diagnostika nám včera ukázala jednu chybu - termostat DSG prevodvky (alebo niečo obdobne, ale moc času sme nemali u mojho servismana obaja sme mali iné povinnosti tak sme ďalej nerišili ešte.

 

Možno ste sa už niekto stretli s touto závadou a poznáte problém/riešenie.

 

Za rady a postrehy vopred ďakujem. 

 

 

Edit: doplňujuce informácie

- pazvuky nepočujem

- nerobí to inak v žiadnom spektre otáčok.

- olej bol menený nedávno

Editováno: , autor: ArMoRKiNgH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám najazdených niečo vyše 70000 km a za tú dobu sa mi stalo niečo podobné asi 3x. Naštartoval som, zaradil D, pustil brzdu a auto zostalo stáť, nič sa nedialo. Až po pridaní plynu (pri zvýšení otáčok ) sa auto so šklbnutím pohlo, potom už preraďovanie bolo normálne. Po vypnutí motora a opätovnom naštartovaní bolo všetko v normále. Diagnostika neukázala chyby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...