Jump to content
NikolasCZ

Pneumatiky z výroby - jaké?

Recommended Posts

Pěkný den, chtěl bych vědět, jaké pneumatiky jste dostali z výroby. Mám Sedan Style MR2017 s koly Pegasus 8Jx18" a dostal jsem pneu Hankook ventus prime 2. To je standard?

Díky.

Style MR2016  - Pirelli Cinturato P7 235/45 R18  94W.

Edited by KarelM

L&K 2016 18tky Pegasus Pirelli Cinturato 235 45 18

Ale mam dojem,ze celokoncernovo sa prechadza masovo na Hankook....trebars aj taka SQ 7 na nich schadza z fabriky,Rkovy Golf tiez,atd....

Edited by Patrik1971

Používal jsem u Style MR2016  - Pirelli Cinturato P7 235/45 R18  94W. Před dvěma týdny jsem je zul, že je vyměním za zimní a jejich stav je po cca 45 tis. km vidět na obrázku. Jsem fakt rád, že jsem se na nich nezabil. A to jsem byl týden před tím na pravidelné prohlídce v autorizovaném servisu a ti bastardi na to nepřišli a nechali mně s tím odjet!!! 

IMG_20171026_104122.jpg

Kolegov Superb Sportline limo TDI 110 kW DSG 4x2, dodaný niekedy v lete 2017: 235/45R18 conti sport contact 5

Superb Sportline limo TDI 140 kW DSG 4x4, výroba 20. KT 2018: 235/45R18 Pirelli Cinturato P7

Superb kombi L&K 2.0 TDI DSG 4x4, kola Pegasus, pneu 235/45 R18 conti sport contact 5. Dodáno tento týden.

Dodáno včera 2,0TDI 110KW, pneu 215/60/16, Michelin Primacy 3 - ano hezké "papuče", ale já jdu proti proudu a mám radši gumy "vyšší", proto jsem odmítl O3LK s 18", kde jiná možnost není :) . Honza

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Sabiza
      Prodám čtyři letní pneumatiky Barum Bravuris 3 225/55 R17 XL s dezénem minimálně 5mm. Kola byla na voze dvě sezóny.

850 Kč / kus (prodej minimálně po dvou kusech)

Sleva 50 Kč / kus, pokud je vezmete všechny najednou.

Osobní odběr: Praha, Vodochody, případně po domluvě Brno.
    • By mischicka
      Sada čtyř letních pneumatik BRIDGESTONE Potenza S001 v rozměru 225/40 R18 92Y, vzorek 2x 6,8 mm a 2x 6,3 mm, jeté jednu sezónu (5800 km).

Možnost předání v JH, JI, PE, HB, ZR, BM, po dohodě i PV, OM.

• By Jeff
      Jak by jste hodnotili tuto pneu? Jedna se mne hlavne o hlucnost a o vydrz. Libi se mne ten desen.
      Jestli mate nejakou jinou alternativu tak ji napiste.

• By DEZENT
      Dobrý den chtěl bych se Vás optat jakou zkušenost máte s jiným druhem zimních pneumatk než s Barumkami. Protože v zimním obdobím musím sjíždět k garáži s dosti prudkého kopce a už se mi parkrát stalo, že jsem auto nemohl zastavit a jel jsem jako na saních. Letošní rok bych rád zkusil nějakou jinou značku pneu a nevím jakou?
    • By nenousek
      Jaky mate z vyroby pneu na RS III a zkusenosti s nima?

Ja mam Bridgestone 225/40 R18 a prijde mi, ze se docela dost rychle ojizdej. Mam na nich asi 15kkm a vzorku ubylo pocitam 40% +/-. Dezen jsem zatim nemeril, neb vzdycky zapomenu meridlo Nebo se na novy auta dava zamerne nejaka horsi guma, ktera je delana primo pro automobilku, a proste se rychlejc ojede? Neco jako kdyz koupim tiskarnu a je v ni jen pulka toneru... Dik
  • Create New...