Přejít na obsah

Zvláštní problém se spojkou, zablokovaná a vyšlápnutá


jackmccool

Doporučené příspěvky

Zdravím.

 

Dnes se mi s autem stal podivný problém. Cca při rychlosti 50 km/h se mi z ničeho nic vyšlápla sama spojka a zůstala vyšlápnutá u podlahy. Rychlost vypadla a mírně zachrčelo v převodovce. Vypnul jsem motor a nechal auto odtáhnout. Netušíte o co by mohlo jít? Na fóru jsem nic podobného nenašel..

 

Díky.

Petr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
před 9 hodinami, skodamaniac napsal:

Kdyby tam byla 4-letá, tak bych zkusil nějakou slevu od Škodovky, ale nevím. Pokud je to první porouchaná část za 4 roky, tak bych to bral jako plus i když smůla, že to potkalo až tebe.

Jenze jelikoz nejsem prvni majitel tak jaka byla zaruka jiz nezjistim. Navic to je o par mesicu vic jak 4 roky tak by to bylo stejne mimo.. Jj zatim prvni vec..Nejvic me stve, ze jsem mel takovy nutkani tu spojku nechat vymenit, ale v servise mi rikali ze je jeste OK..ale to se nedivali dovnitr..:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...