Přejít na obsah

Drzak na mobil


Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Tak pánové zasilám soupisku díly na držákkkk :D

Ceny doplnim až budu mít...

K USB je třeba ještě kabel ten reším, aby se mohl mobil nabijet u nových radíí at je to cernobile nebo barevne je USB dostupne i pro Media...

 

Díky @DYXiCZ

 

1S0 035 491

1S0 035 935 B

5Q0 035 726N

1S0 035 936 D

1S0 051 435 D

N 105 921 02

 

 

 

image.thumb.png.f504a154c41fb165b6a3a98a0790f8d0.png

Editováno: , autor: chobott
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Prosím o radu. Mám citigo rok výroby 2017. Koupila jsem originální držák na mobil, který se doporučuje pro auta od 8/2016 , viz obrazek, který se zacvakne do přístrojové desky po odebrání krytky na. Bohužel mi krytka nejde odebrat. Je možné že by deska byla v celku i s mrizkou, ktera je za ni a nebyla tak možnost drzak zacvaknout ? Omlouvám se za hloupý dotaz, byl to dárek a nyní nevím co s tím.  Dekuji

SmartSelect_20181215-142623_Chrome.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec to není hloupý dotaz, od toho přeci je forum :) Je to možné, pokud auto nebylo za příplatek s držákem z výroby. Já ho taky nemám z výroby a mám tam jen hladký plast...  Dá se to prý nějak vyříznout, ale na to jsou tady větší kutilové :D  Přidej se na FB do skupiny: Škoda Citigo, Volkswagen Up!, Seat Mii CZ/SK a  zeptej se ještě tam, nevím jestli s tím lepším barevným rádiem, tam není jiná možnost.  Ale soudě podle tvého popisu, ti asi bude opravdu k ničemu.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji panové za odpověď @Aleš_BX a @luky.daniel, i když mě to  nepotěšilo. Druhá půlka s navigacema bojuje, jelikož na palubce žádná pořádně nedrží, tak jsem doufala, že to originál díl vyřeší. Nevíte, zda je možnost např. tu část desky s mřížkou vyměnit za jinou ? nebo jsem jen naivní . Případně nemáte typ na nějaký držak, který by na palubce držel a nepřidělával by se na okno. Děkuji moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 4. 2017 na 19:37, dodoo1 napsal:

A z jakého důvodu nejde přidělat držák? nedalo by se to upravit? 

Připojuji se k dotazu. Nedal by se ten nový držák upravit na staré CG? I za cenu třeba vyrobení spodního dílu z plechu?

Případně, nevyrábí podobný držák (3 packy držící mobil) místo Move&Fun nějaká Čína?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou tři možnosti : 1.) Koupit nějakej lacinej držák z Číny a někam ho přilepit , 2.) Do předfaceliftového Citiga pořídit origo navigaci (stojí už jen 3000kč)) a spárovat s telefonem v kapse, 3.) nebo koupit originální nový držák telefonu a ve starém Citigu vyměnit patici i s kabelem - eventuálně novém Citigu vyříznout otvor a vsadit patici s kabelem. Každopádně je tam vzájemná nekompatibilita - takže origo navigace nefunguje korektně s novým rádiem a obráceně - telefon v novém držáku nelze spárovat se starým rádiem. Snad jsem to popsal správně, kdyžtak mě kluci opravěj. Návod jak vyříznout otvor v novém Citigu tu už někde je, i seznam dílů co je k tomu potřeba dokoupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 12. 2018 na 0:38, Aleš_BX napsal:

no nevím, zrovna Citigo má kalpličku hodně blízko věnce volantu, z toho bych měl obavu, že to může prstům někdy i zavazet....

A navíc, jí mám třeba sedadlo úplně v dolní poloze (a i tak mně věnec zakrývá horní část tachometru, ale zase nechci mít volant moc vysoko) a nedovedu si představit mít telefon na kapličce a nedej bože ještě nastojato. To už musí zakrývat výhled jóóó hóóódně.

 

Jinak ten origo držák je z mého pohledu naprosto geniální, zvlášť ovládání dolních pacek (nastavím 1x) a pak už řeším jen zamáčknutí toho vrchního jednoho. Kdyby někdo našel podobný princip u nějaké číny co by se dala dobastlit, dejte odkaz. Jinak ten origo je pravděpodobně od firmy Bury Germany která to asi dělá přímo pro automobilky: https://www.bury.com/en/business/markets-solutions/automotive/ce-device-integration/cradle-systems/ 

 

Editováno: , autor: HWSpeedy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
před 16 hodinami, chobott napsal:

zaroven lze vymenit stary drzak na Navi za novy na telefon a je mozne zprovoznit i USB na nabijeni telefonu, u stareho radia...u noveho i USB do radia...

Zdravím, je myšleno, že do starého CG který má přípravu pro MOVE & FUN půjde použít držák telefonu z nového CG? Pokud ano, co to bude obnášet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HWspeedy - pokud jsou patice pro držák stejných rozměrů (brzo ověříme) tak by to šlo - znamenalo by to výměnu patice, možná kabelu mezi paticí a rádiem a zakoupení držáku telefonu. Otázka zní jestli to má smysl - přijdeš o možnost používat pěknou navigaci a pokud nevyměníš i rádio tak ti appka move&Fun bude v telefonu na nic, protože že starým rádiem nekomunikuje. Ale nic ti samozřejmě nebrání používat třeba Sygic v telefonu na navigování a data z auta můžeš spárovat pomocí bluetooth OBD krabičky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já  MOVE & FUN nemám a hledám nějaký rozumný držák na telefon. Před volant na kapličku jsem zamítl (viz jiné vlákno), na okno nechci, do výdechů nechci (výdechy mají být výdechy ba CG ho má stejně jen nahoře) a místo kde je MOVE & FUN je naprosto ideální. Takže řešením je sehnat nějaký rozumný univerzální držák a nabastlit na konec držáku plech který by se přišrouboval do předpřipravených děr. Nebo mě právě zaujal konstrukcí original držák do CG po FL, ale tam bych taky musel dobastlit uchycení. Proto se ptám.

Napájení a napárování neřeším, nemám problém použít kabel do zapalovače jen pro napájení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...