Přejít na obsah

AEROTWIN sterace


harmis

Doporučené příspěvky

Nevíte nahodou proc i s novými flat steraci mi nestira pred ridicem takový trojuhelnikod topréda smerem nahoru....

resp tam kde je uchycn sterac k ramenku tak tam se sterac nedotyka skla, zacne se dotýkat až tak po cca 1/3 chodu

 

myslel sem ze novy stirace to vyresej ale je to naprosto to samy....predpokladam ze raminka resp tlačný pružiny neodcházej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdravim vsechny majitele Superbu I. Mam dlouhodoby problem se steracama. Prikoupi Superb I facelift 2007 jsem mel original velke bazmeky, ktere vypadaji jak z sedesatych let.

 

Vymenil jsem za AEROTWIN, ale uz od zacatku spatne stiraly kraje. Gumicka u kraje nelicuje presne se sklem a nedoleha.

 

Prosim o radu jake sterace koupit na system HAK. Jaky vyrobce atd. atd. cena me nezajima, jen ciste sklo :) mel jsem i od Bosche a taky zadna slava. Nechapu tomu.

 

Predem dekuji za pomoc.

 

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je v tom, že prodávají skladovky, které jsou třeba i několik let uskladěnné v nějakém skladě. Každý stěrač časem ztvrdne a ani nemusí být používán. Doporučuji koupit, rovnou namontovat přímo u prodejny a vyzkoušet. Řešil jsem tento problém hodně mockrát. Hodně se zhoršilo Valeo, ale nakonec zabral Bosch

Je velká škoda, že na stěrače nepíšou datum výroby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...