Přejít na obsah

Svíčky + výměna u 1,4 16V 55 kW


kysilka

Doporučené příspěvky

Nechal jsem si podle katalogu do motoru 1,4 16V 55kW koupit svíčky NGK BKUR6ET-10, ale po vybalení jsem zjistil, že mají tři elektrody a na porcelánu mimo označení ještě písmeno "R". Ještě jsem svíčky neměnil, tak bych se chtěl zeptat jestli jsou tam tříelektrodové z fabriky, popř. jestli s tím máte nějaké zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 10 měsíců později...

Hoy hoši,

moja motorizácia Fabula 1.4 / 55kw / 16V / BBY / rv. 2003 / 75.000 km.

Dnes som robil kontrolu, menil som:

- olej CASTROL MAGNATEC 5W-40

- vzduchový / peľový / olejový filter

- kvapaliny

- komplet full diagnostika / meranie Lambdy / dobíjanie Alternátorom ... + všetky možné iné - status = OK

- pod krytom motora zvrchu sprayom prečistená ŠKRTIACA KLAPKA - nehýbalo sa s ňou !

- výmena sviečok / pôvodné NGK BKUR 6ET-10 za BRISK DX15LTC-1 EXTRA

No mňo, keď sa to všetko pomenilo, nechal som zvrčať motor nech sa to celé premaže atď... Napichli sme to na diagnostiku, nenašlo žiadne závady, proste pohodka....

Všimol som si ale že pri nezaradenej rýchlosti len keď stojím mi zrazu PP ukazuje spotrebu cca 1.0 a vyššie. Predtým som mal na neutráli pri nezaradenej rýchlosti spotrebu na PP 0.0 prípadne 0.3....

Celkovo sa mi zdvihla spotreba zhruba o 1 liter a pri prechode z rýchlosti 3 na 2, mi to aj nejak divne cuklo...zdusilo...spravilo mi to pár krát...pri zastavení na križovatke mi pri neutrále nejak divne dvihlo otáčky z cca 900 na 1500-1600, potom klesli....znova pohodka....

Navyše sa mi rozsvietilo EPCčko...

Po diaľnici som tomu vyťal cca max. 150 km/h, úplne bez závad, čistý priebeh...pri radení z 3 na 2 na sídlisku mi to zas nejak divne cuklo...zdusilo...

Odparkoval som, dal si kafe a za cca 1 hod som to šiel pretočiť....štart, žiadne EPC, motor ide jak hodiny, cítim že ide lepšie jak predtým....

OTAZKA ZNIE:

Môže byť toto správanie motora zapríčinené výmenou origo sviečok NGK za sviečky BRISK ?? Prípadne to môže byť tým prefúknutím ŠKRTIACEJ KLAPKY ??

S pôvodnými sviečkami NGK BKUR6ET-10 žiadne problémy, žiadne cukanie, otáčky ani raz nezdvihlo, žiadne problémy. Som si viac ako 100 % istý, že je to sviečkami...

Ak mal niekto podobnú hovadinu, díky za rady a veľa zdaru, čussik.

P.S.

Ak som tému zle zaradil tak sorry...

Editováno: , autor: b0baz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude tím profouknutím skrtící klapky,nějaká nečistota někam vlítla a chvily to blblo,pokud se to bude opakovat tak bych to pak řešil,ale jestli už to nic nedělá tak bych to viděl na nějakou tu nečistotu.

hoy, jj bude to asi tým, dnes všetko v normále, otáčky sa ustálili, nešklblo ani raz, spotreba klesla do normálu :)

Editováno: , autor: b0baz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už ked si mal po ruke VAG tak si mal urobiť základné nastavenie ŠK.Vyhol by si sa tomu šklbaniu,Ale ono sa to po nejakej dobe ustáli.

Robilo ti to pravdepodobne preto,že klapka bola v nejakej polohe ty si to vyčistil a poloha sa zmenila a RJ sa ju musí naučiť.Preto sa robí to ZN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoy hoši,

moja motorizácia Fabula 1.4 / 55kw / 16V / BBY / rv. 2003 / 75.000 km.

Dnes som robil kontrolu, menil som:

- olej CASTROL MAGNATEC 5W-40

- vzduchový / peľový / olejový filter

- kvapaliny

- komplet full diagnostika / meranie Lambdy / dobíjanie Alternátorom ... + všetky možné iné - status = OK

- pod krytom motora zvrchu sprayom prečistená ŠKRTIACA KLAPKA - nehýbalo sa s ňou !

- výmena sviečok / pôvodné NGK BKUR 6ET-10 za BRISK DX15LTC-1 EXTRA

No mňo, keď sa to všetko pomenilo, nechal som zvrčať motor nech sa to celé premaže atď... Napichli sme to na diagnostiku, nenašlo žiadne závady, proste pohodka....

Všimol som si ale že pri nezaradenej rýchlosti len keď stojím mi zrazu PP ukazuje spotrebu cca 1.0 a vyššie. Predtým som mal na neutráli pri nezaradenej rýchlosti spotrebu na PP 0.0 prípadne 0.3....

Celkovo sa mi zdvihla spotreba zhruba o 1 liter a pri prechode z rýchlosti 3 na 2, mi to aj nejak divne cuklo...zdusilo...spravilo mi to pár krát...pri zastavení na križovatke mi pri neutrále nejak divne dvihlo otáčky z cca 900 na 1500-1600, potom klesli....znova pohodka....

Navyše sa mi rozsvietilo EPCčko...

Po diaľnici som tomu vyťal cca max. 150 km/h, úplne bez závad, čistý priebeh...pri radení z 3 na 2 na sídlisku mi to zas nejak divne cuklo...zdusilo...

Odparkoval som, dal si kafe a za cca 1 hod som to šiel pretočiť....štart, žiadne EPC, motor ide jak hodiny, cítim že ide lepšie jak predtým....

OTAZKA ZNIE:

Môže byť toto správanie motora zapríčinené výmenou origo sviečok NGK za sviečky BRISK ?? Prípadne to môže byť tým prefúknutím ŠKRTIACEJ KLAPKY ??

S pôvodnými sviečkami NGK BKUR6ET-10 žiadne problémy, žiadne cukanie, otáčky ani raz nezdvihlo, žiadne problémy. Som si viac ako 100 % istý, že je to sviečkami...

Ak mal niekto podobnú hovadinu, díky za rady a veľa zdaru, čussik.

P.S.

Ak som tému zle zaradil tak sorry...

Nejsem tedy automechanik, ale podle svítící kontrolky EPC bych typoval spíš škrtící klapku, neboť to je komponenta, která je elektronicky ovládána pedálem plynu. Tandem plynový pedál - škrtící klapka je EPC (Electronic Power Control). Takže typuju, jestli ten sprej neudělal přece jen nějaký problém v pohybu té klapky. Buď uvolněnou nečistotou, která na okrajích klapky byla a nebo mě napadá, jestli se vlivem spreje klapka mírně "nepřidřela"... No každopádně berte to s rezervou. Já jsem IT technik, ale technicky vzato si "myslím, že mám pravdu".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Co jsem se díval, tak origo škoda prodávají BRISK č.dílu 101000060AA mají nějaké označení R1575C, na stránkách BRISKu jsem našel pro mojí Š F I 1.4 MPI 44KW DR15TC (EXTRA), DOX15LE (PLATIN), DORXLE (TUNING) a 27 (A-LITE). Nevím ale, která je pro mě jako uživatele a samozřejmě i pro auto nejlepší, abych jí nemusel moc měnit a nesnižovala mi výkon motoru nebo tak něco, sem v tomhle naprostý laik.

:skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...