Přejít na obsah

Aplikacia VAG DPF + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Já taky zkoušel patchovanou verzi a nefungovala me. Hazelo to chybu. Tak jsem ji koupil a funguje. Jediný problém, nefunguje refresh dat automaticky. Musím mačkat refresh ikdyz nastavím 0s. Kdyby někdo věděl jak to opravit, byl bych rád :) a screenshot hodim později. 

 

 

Fabia 1.6 CAYC

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To má po výměně filtru ne? Mě to oil ash též ukazuje normálně. Viz screeny v sekci 1,6 kontrola činnosti DPF.

 

Petrkiller já mám nastavenou 5s(default) a když ťuknu na ikonu filtru hned se zobrazí všechny údaje jen jak moc se plní nebo regeneruje filtr chvíli trvá než se ukáže  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První je pasivní a druhý aktivní regenerace

 

Screenshot_2017-05-09-05-36-25.png.0c49dec42ce3e846c44dedd14dde0124.thumb.png.66043c99fd14f0a4cc75658610ff1b44.pngScreenshot_2017-05-13-11-46-30.png.9976f5f0d1a07946adb4bb9645f6b321.thumb.png.5e5470e2d5a6a2df7125cbb431c8c47b.png

 

sk@da jen že má Oil Ash skoro 0g což vypadá na nové auto nebo filtr, ale pač je to S2 tak spíš filtr. Někdo mě říkal, že těch mých 43g na screeny při necelých 180t km taky vypadá na výměnu v záruce.

Editováno: , autor: Ovce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POZOR, do verzie 2.17.6 aplikacia ukazuje v litroch, az od verzie 2.18.6 to ukazuje v gramoch

 

Citujem z google play:

What's New

2.18.6

- moved CFGB engine to new gropup 11 to have oil ash in grams (higher precision)

2.17.6

- fixed infinte loop on connecting for engine group 10

2.16.6

- added engines CLAB, DFLA, DCXA, CFCA tested by users

 

Ja si nemyslim ze bol meneny. Radas na Oct.club ma najazdenych 200tkm a po regen. mal soot 6g a oil 0.12L

Editováno: , autor: sk0d@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už zjístil, kde byl problém, že aplikace nechtěla sama obnovovat informace.. Já měl telefon připojený přes BT na handsfree. Musí se odpojit hf, když chci aktuální info přes VAG DPF.. Pokud obnovuji ručně, tak to není třeba :)

 

Mě Oil Ash ukazuje taky bez potíží od začátku. Mám 44,7g při 179 000km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrkiller to jsme na tom přibližně stejně jak s km tak s Oil Ash. Co se týče obnovy nevím mám tel normálně přes BT připojeno jak OBDII tak k Boleru a žádný problém.

 

Sk@da vidíš to jsem si ani nevšiml, že tam jsou l a ne g pač mě to celou dobu ukazuje g a app mám cca 2,5měsíce . Každopádně mě do těch 70 chybí cca 25g takže nějakou dobu to ještě vydrží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Tak poslední dobou mám problém připojit app(klidně i na třetí pokus) a behěm jízdy se objevý ERR vedle ikony připojení(někdy beží normálně dál jindy přestane reagovat a musím znova odpojit a připojit)

 

Nevím zda je to tel(předtím Sony Z1C teď Huawei P9 Lite 2017), ale u předchozího to nedělalo. Nebo by to mohlo být tím, že se při plavné jízdě na naších skvělích silnicích občas adaptér jakoby malinko vyklepe ze zásuvky.

 

Dělá to taky někomu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...