Přejít na obsah

Aplikacia VAG DPF + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

V 16. 10. 2021 na 15:07, Matrix napsal:

Ano, mám ten stejný problém, vypálí se na 12% a zahájí se na 63%, prostě je ta aplikace dělaná pro verze firmwaru ŘJ s DG. Před nahráním před DG verze mi to taky ukazovalo správně.

to si nejsem úplně jistý, že by to bylo tím, že je aplikace dělaná pro DG ŘJ a přepočtem. V optimálních podmínkách (dálnice, rovnoměrná jízda) se mi vypalování taky pohybuje mezi nějakými 15%-63%, ale v okamžiku, kdy nejsou podmínky optimální (město, zima, krátká jízda) to doleze klidně až skoro ke 100% a naopak, když při vypalování na dálnici přišlápnu brzdu, tak se regenerace vypne i klidně při 30%. Takže je docela možný, že v tý DG verzi maj trochu upravený podmínky pro spuštění a vypnutí regenerace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak předně, kartu nikde mít uloženou nemusíš, u této aplikace se nejedná o předplatné ale jen o jednorázovou platbu, ihned po ní kartu můžeš zase odebrat viz zde

Jinak aplikace je to dobrá, to je pravda, ale kdo má strach si zaplatit plnou verzi nebo ji prostě jen zaplatit nechce, tak by mu měla stačit FREE verze, jestli chce, aby autor měl dál chuť něco na ní vylepšovat.

Tohle téma je fajn, ale mělo by být o VAG DPF , jak funguje, k čemu ji použít atd. a ne o tom , kde ji stáhnout respektive ukrást, na to jsou jiná fóra, to je můj názor, samozřejmě je to věc tady moderátorů a adminů, co tu chtějí a nechtějí mít, protože na druhou stanu každá klik je nějaká ta koruna z reklamy na provoz fóra.

Nikoho tady nesoudím ani nedosuzuju, jen prostě si myslím, že jestli chceme aby takové aplikace dál existovaly a aby je někdo neustále vylepšoval, tak je potřeba za ně platit, protože jinak to autora přestane bavit.

O5 se omlouvám za Off topic, tohle je poslední příspěvek ode mě na dané téma....VAG DPF zdar :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj chlapy potřebuji poradit, přestala mi z ničeho nic fungovat aplikace VAG dpf, načtou se mi první tři ikony bluetooth, adaptér a auto vše svítí zeleně a tím to končí, ta čtvrtá ikona kolečko zůstane šedé aniž by se točilo, žádné hodnoty to nenačte až když zmáčknu tlačítko REFRESH tak to načte ale jen asi aktuální hodnotu a tím to končí, kolečko se stále netočil. Poradíte co se mohlo stát, tři roky to funguje bez problému. Zkusil jsem odinstalovat aplikaci a znovu nahrát nic, zrušil jsem párování a udělal nové taky nic. Adaptér používám ELM327 aplikaci mám placenou. Přikládám foto Děkuji za pomoc

Screenshot_20220315_112125_com.applagapp.vagdpf.jpg

Screenshot_20220315_112135_com.applagapp.vagdpf.jpg

Editováno: , autor: miruna
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
před 2 hodinami, hardhouse.trip napsal:

@mirunamám stejný problém...

 

 

 

Používá někdo adaptér Viecar ELM327?

 

Viecar OBD II autodiagnostika, bluetooth 4.0, CZ sw zdarma (ekv.Carista a Fixd)

 

Carista jede, Car Scanner jede, všechna kódování O.K., ale VAG DPF ani za boha nejde spustit...

Ja mam Viecar z Ali, mne ide všetko okrem kódovania v Car Scanner.

VAG DPF bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 3. 2022 na 12:29, miruna napsal:

Ahoj chlapy potřebuji poradit, přestala mi z ničeho nic fungovat aplikace VAG dpf, načtou se mi první tři ikony bluetooth, adaptér a auto vše svítí zeleně a tím to končí, ta čtvrtá ikona kolečko zůstane šedé aniž by se točilo, žádné hodnoty to nenačte až když zmáčknu tlačítko REFRESH tak to načte ale jen asi aktuální hodnotu a tím to končí, kolečko se stále netočil. Poradíte co se mohlo stát, tři roky to funguje bez problému. Zkusil jsem odinstalovat aplikaci a znovu nahrát nic, zrušil jsem párování a udělal nové taky nic. Adaptér používám ELM327 aplikaci mám placenou. Přikládám foto Děkuji za pomoc

Screenshot_20220315_112125_com.applagapp.vagdpf.jpg

Screenshot_20220315_112135_com.applagapp.vagdpf.jpg

Mi pomohlo nastavit obnovení na 1 vteřinu, pak vrátit zpět a vše opět funguje jak má

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím zkouším tuhle aplikaci a nějak se mi nedaří propojit aby fungovala prvních 5 kolonek mi vůbec nechce načíst neví někdo co s tím ikona auta zezelená a pochvilce je žlutá auto mám Karoq 2019 2,0 motor DFFA dělá to jak u stojícího i při jízdě adaptér nám 1,5

Spoiler
Spoiler

 

 

 

Screenshot_2022-06-01-17-08-43-803_com.applagapp.vagdpf.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...