Přejít na obsah

Nová ŠKODA KAROQ


PTiCA

Doporučené příspěvky

  • o 5 týdny později...

Dotaz: když mam cenovou nabidku na Karoqua ze dne 18.10. která dle papíru platí do 1.11. Ale dnes se změnily ceníky (auto by vyslo cca o 16 000 dráž). Musí mi prodejce auto dát za cenu, kterou mi předtím nabidnul? Protože objednavat jej půjdu teprve 23.10. Když uz bude platit ceník nový... diky za názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 9. 2018 na 12:34, lubomir.kozak napsal:

Poradí mi prosím někdo kde bych si mohl Karoqa půjčit například na víkend na vyzkoušení? Vážně o něm uvažujeme, ale každý dealer Škoda mi nabízí pouze svezení s prodejcem, nikoliv zapůjčení. Ideál Mladá Boleslav, Jičín.

 

Zapujčení Karoqa mi nabízeli v Boskovicích. Buď na hodinu v týdnu nebo na celý víkend. Nevyužil jsem toho, protože bych byl zbytečně nalomenej. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Ahoj škodováci.

Chci si koupit nové auto a přemýšlím nad Škoda Karoq Sportline. Dilema mám, jestli zvolit 1.5 TSI nebo 2.0 TDI, oboje manuál. Převažuje cesta do práce na trase Přerov - Brno a zpět. Ujedu ročně celkově okolo 25 000 - 30 000 km. Každého by automaticky napadlo, že jasně diesel, ale je to opravdu tak jasné? Vozidlo plánuji používat po dobu záruky, tj. 5/150000 km. Díky za Vaše poznatky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

Tak s tím koronavirem tak trochu utichla aktivita na fóru, že? Ani v hospodě u Karoqa nikdo rok a půl neseděl. Vlastně hospody jsou zavřené...? Já s Karoqem také moc nejezdím vzhledem ke zdravotní situaci a protože patřím do ohrožené skupiny. Ani autosalóny prý neprodávají... Tak mě napadlo, že ho nabídnu někomu kdo auto hodně pořebuje a nemá kde koupit? Jak vypadá a jak je vybaven se lze dočíst na jiném místě v příspěvcích. Je v 5 leté záruce, má po prvním servisu a najeto pouze 7500 km.  Stojí ve zděné garáži a v zimě nejezdil. Má někdo zkušenost kde nejlépe inzerovat? Za reakce děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...