Přejít na obsah

Nová ŠKODA KAROQ


PTiCA

Doporučené příspěvky

Jinak urcite byt tebou bych jeste zvazil dostupnost aut ohledne vyroby, pripadne skladovek.Inflace behem roku vse zdrazi.Jinak vim kde jeste davaji slevy na novy skodovky ale paradoxne mne nikdo neoslovil:). Maji tam i par moc hezkych Kamiqu k dodani do 2 mesicu..Peugeoty nastesti pro tvoji manzelku moc lidi nechce protoze ne kazdemu se ten interier libi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No přesně,  naše poslední auto je  Superb 1 , 2.8  V6,  A najednou jít do Peugeotu se mi moc nechce. A žena mi řekla Peugeot je hezčí ale poslední slovo je tvoje.A někde jsou ještě slevy? A dodání do 2 měsíců? No to je luxusní.

Editováno: , autor: Martin35
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc děkuji za nabídku , uvidíme zítra, jdu ho prolézt a projet , večer napíšu.

Jinak pořád říkám že tohle fórum je k nezaplacení , dlouho jsem ve vlákně Superb 1 , a hodně jsme si radily ve všem, opravy , nebo náhradní díly, i výměnu čelního skla . Dokonce jsem byl asi na 3 srazech . Jenže teď už tam skoro nikdo nechodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje žena měla 3 roky 2008. Pěla na ní chválu a nechtěla slyšet o něčem jiném. Ukecal jsem jí do Kamiqa. Nechtěla. Po roce jsem se jí ptal na srovnání. Odpověď- byla jsem blázen,že jsem se nechtěla vzdát 2008. Je pravda,že to byl předešlí model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, takže dnes jsem si byl omrknout Kamika a projet se , motor 1.5 , takže teď se jen rozhodnout mezi těmi 2 vozy, líbí se mi oba i když se přikláním ke kamiku. Ale co , manželce se tam zalíbil karoq , to že hodně moc. A prodejce mi řekl že se musíme rozhodnout do konce ledna, prý pak bude zdražení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď v zimě na prvních 10km očekávat spotřebu pod 6l? Tak jedině z kopce. Já jsem první delší trasu (přes 300km)  ve dvou v létě zajel pod 5l. Docela mě to příjemně překvapilo. Ale Kamiq asi má spotřebu o malinko víc. Ale zase se tam sedí výš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Martin35 napsal:

Ahoj, takže dnes jsem si byl omrknout Kamika a projet se , motor 1.5 , takže teď se jen rozhodnout mezi těmi 2 vozy, líbí se mi oba i když se přikláním ke kamiku. Ale co , manželce se tam zalíbil karoq , to že hodně moc. A prodejce mi řekl že se musíme rozhodnout do konce ledna, prý pak bude zdražení. 

Vzal bych rozhodně Kamiqa. Máme jednoho v rodině a nově jsem nafasoval i služebního a líbí se mi. 

 

Motor jsi rozhodnutý pro 1.5, nebo zvažuješ i 1.0? Nenastane moc situací, kdy využiješ to, co přináší 1.5 navíc oproti 1.0. Ten rozdíl není překvapivě tak velký, jak se na papíře může zdát. Pokud větší motor není vyloženě podmínkou, osobně bych šel do 1.0. Bude mít menší spotřebu a u 1.5 manuálu jsem opakovaně zaznamenal problémy s převodovkou - naštěstí mění na záruku. A ještě má vypínání 2 válců, což se zatím jeví jako bezvadný systém, ale furt je to potenciální riziko navíc.

 

Co se spotřeby týče, rozhodně se postupně snižuje během zajíždění motoru, osobně si myslím, že se spotřeba ustaluje vždy prvních 10 tis km, nebo i po první výměně oleje. 

 

 

P.S.: Upřímně nevím, proč ale řešíme Kamiqa sekci Karoq. Možná by to admin mohl přesunout hromadně tam, kam to patří. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Martin35 napsal:

Jo a ještě ten zkušební Kamiq měl najeto jen 53 km, a ujely jsme asi 10 km a ukazovalo to spotřebu 7,3 l. A řekl mi že spotřeba klesne po ujetí 

6000 km. Že prý se to ustálí. Myslíte že je to fakt?

Tak nějaký závěr o spotřebě bych určitě dělat po 1500 km a to u jakéhokoliv vozu.

Předváděčka jezdí jinak než auto majitele. Ale za 6,5l by to mělo jezdit jako ten Peugeot. S vyšším podílem okresek bude méně.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Rapid1.0 napsal:

1.5 manuálu jsem opakovaně zaznamenal problémy s převodovkou - naštěstí mění na záruku. A ještě má vypínání 2 válců, což se zatím jeví jako bezvadný systém, ale furt je to potenciální riziko navíc.

 

Už přišli, že je to špatnou výrobou. Začali uvnitř dotahovat v servisu šrouby a novou převodovku už nedají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Martin35 napsal:

No Kamici nemají svoji hospodu. A Peugeota jsem dnes definitivně zrušil. Zítra jdeme opět do autosalonu , ještě se mrknem na Karoqa s motorem 1.5. Pak napíšu.

No tak jestli je ve hře i Karoq, tak to je jiná. Neváhal bych a šel do nej. Je to zase o kus lepší auto. Když koupíš Karoqa, tak určitě nebudeš litovat, ze si nevzal Kamiqa. Opačné by to nastat rozhodne mohlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...