Přejít na obsah

Nová ŠKODA KAROQ


PTiCA

Doporučené příspěvky

Sami o sobě výroby auta nemají nic. Záleží kolik chceš investovat. Jestli několik tisíc za poradny alarm nebo par stovek za “alarm”, který se dá dokódovat. To je ale jen spis taková houkačka, když ti někdo otevře dveře zevnitř u zamčeného auta (musí rozbít okno)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bude někdo chtít wagen ukrást, tak ho alarm rozhodně nezastaví, ale pro takové ty vyfetlé poberty, na překlenutí doby než odemknu trezor a naláduji železo potravou, určitě ano, u posledních wagenů si to nechávám dát z výroby, v ceně wagenu se ta položka ztratí ... Jako blbý je, když člověk ráno na vsi zapomene odemknout a ometá sníh a alarm alarmuje, akční soused myslivec s brokárnou v ruce nepozná, co je to u auta za zachumlance, navíc je vyznavač hesla ... nebyl čas se ptát, kdo je kdo ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Neviete aka vybava bude vo FL chybat? Vcera som objednal a dnes s hrozou zistujem ze asi Side assist / blind spot, napriek tomu ze na fotkach/videjkach je v spatnych zrkadlach ta ploska ktora signalizuje mrtvy uhol. Okrem toho nevidim v ponuke ani canton. Automaticke dialkove sa nikde nespominaju, neviem ci je to uz v uplnom zaklade alebo ci tiez vyhodili. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Kamahl napsal:

Neviete aka vybava bude vo FL chybat? Vcera som objednal a dnes s hrozou zistujem ze asi Side assist / blind spot, napriek tomu ze na fotkach/videjkach je v spatnych zrkadlach ta ploska ktora signalizuje mrtvy uhol. Okrem toho nevidim v ponuke ani canton. Automaticke dialkove sa nikde nespominaju, neviem ci je to uz v uplnom zaklade alebo ci tiez vyhodili. 

Mám objednáno měsíc, ale vůbec mě nenapadlo, že by tam nebyl asistent mrtvého úhlu ... no to mě podrž ... tys mě vyděsil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No akurat porovnavam cennik stary https://webapps.skoda-auto.sk/Cenniky-a-katalogy/cenniky/Skoda_Karoq_cennik.pdf?202110281012 a cennik FL https://webapps.skoda-auto.sk/Cenniky-a-katalogy/cenniky/Nova-Skoda_Karoq_cennik.pdf?202201271344 a zatial to vyzera ze tam chyba:

 

1. SIDE ASSIST – asistent zmeny jazdného pruhu (toto je vratane blind spot)

2. EMERGENCY ASSIST

3. REAR TRAFFIC ALERT (asistent vyparkovania)
4. AUTO LIGHT ASSIST – automatické prepínanie diaľkových astretávacích svetiel

5. SOUND SYSTEM CANTON

6. KESSY FULL -> KESSY ale neviem aky je v tom rozdiel

Editováno: , autor: Kamahl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si všimnul, ale nechápu proč tomu tak je. Dále je v SK konfigurátoru sklopné tažné za 763EUR (cca 20kKč) u nás 25kKč
V CZ je u Sportline jediná volba kol a to 18", v SK jdou i 19", šedá graphite je za 201EUR, v CZ bez příplatku. 2.0TDI 4x4 DSG je od TSI o 500 EUR dražší, v CZ stejná cena pro oba. SK má performance packet za 826EUR (DCC, Offroad, progresívní řízení), v CZ má sportline v základu. Travel assist v SK konfigurátoru 569EUR (cca 15kKč) v CZ se doplácí 30kKč. Nezávislé topení 1099EUR, v CZ 32900 , 3. klíč u nás narozdíl od SK nejde ... atd.
Prostě všechno úplně jinak.

Editováno: , autor: f.r.a.n.t.a
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 hours ago, bunicek said:

V ČR nelze objednat:

Canton 

Asistent změny jízdního pruhu a s ním spojené funkce

Automatické parkování (SK lze)

360° kamera (SK lze)

 

Jinak jsem se nikde nedočetl zda jsou automatické dálky u základních světlometů.

U Matrixu je to samozřejmostí...

Ake su funkcie spojene so side assistom?

 

A co su automaticke dialky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 minutes ago, jarv said:

kessy je startování bez klíčku, ale otevírání dveří auta s klíčkem; full kessy je startování a otevírání auta bez klíče (dotykem senzoru na klice dveří)

 

Ja uz som z toho debil lebo
 

1. Cennik starej verzie https://webapps.skoda-auto.sk/Cenniky-a-katalogy/cenniky/Skoda_Karoq_cennik.pdf?202110281012 obsahuje "KESSY FULL – bezkľúčové odomykanie, zamykanie a štartovanie"

 

2. Cennik facelift https://webapps.skoda-auto.sk/Cenniky-a-katalogy/cenniky/Nova-Skoda_Karoq_cennik.pdf?202201271344 obsahuje "KESSY – bezkľúčové odomykanie, zamykanie a štartovanie"

 

Cize popis rovnaky, ale nazov odlisny. Bud premenovali Kessy full na Kessy, lebo kazde kessy uz bude mat vzdy aj otvaranie vsetkych dveri, alebo je tam zas nieco vyhodene alebo ja neviem uz.. :D To je take tazke, jasne specifikovat, co si za 35 000 eur objednavam? Ked si kupujem notebook za 1000e alebo monitor za 300, viem vsetko do posledneho detailu. Tuto mi nebol ani jeden predajca v 3 roznych dealeroch schopny vysvetlit rozdiel medzi bolero, amundsen a columbus. Maximalne co som dostal je ze rozdiel vo velkosti displaya a "asi lepsie mapy". Wtf? 

Editováno: , autor: Kamahl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo už jsem na ně narazil, no jak jsem se ptal v prosinci prodejce tak sám říkal že menší digitál je ve výbavě napsán tak by tam měl být, nicméně dále jsem to neřešil stejně jsem chtěl parkovací kameru která byla pouze v paketu s větším vir. kokpitem.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...