Přejít na obsah

Ukazatel servisní prohlídky po vytažené baterii


Librus

Doporučené příspěvky

Dobrý den, měl bych takovou menší technickou prosím.

 

V 5/2015 jsme kupovali Škodu F3. Letos se musí jet na první garanční prohlídku. Palubní pc ukazuje buďto samozřejmě km nebo dny. U nás zbývá nějakých 50+dní. 

 

Zajímalo by mě, jestli se mám i nadále řídit tím co mi říká počítač nebo podle toho, kdy jsme auto koupili, protože baterie nebyla ve voze více než měsíc, tak nevím jestli se to díky tomu nepozastavilo a tím mi to narušilo ten správný interval.

 

Aby mi neřekli: ale pane vy jste měl přijít už v květnu a bylo po záruce.

 

Děkuji za odpověď a přeji hezký prodloužený víkend :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako že ještě o 2tkm dřív. Ono je v papirech přece co nastane dřív 2 roky nebo 15. A pc se podle toho řídí. Mě vcera naskocila hlaska o prohlidce a olejovem servisu na 30.5. Mam změnu intervalu na 1 rok olej. Ale na ofiko 2 roky mám čas do 3.7. Byl jsem servisu a povidali že SA neni tak akuratni v terminech a pokud olej nemam 15 tak mám v klidu dojet v prubehu 6/2017 bez ztraty zaruky. Byt to ale u vw tak 1.6 bylo pozde na olej a už by byl problem se zarukou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 5. 2017 na 8:32, Heini napsal:

Mě to zase hnalo na dvouletou garančku o víc jak měsíc dříve, (najeto 13 000).

ked som sa ja v predajni pytal ze kedy mam ist na garancnu prehliadku mi predajca povedal ze mi palubny PC, vypise 2000km pred 15000km - cize v dostatocnom predstihu aby sa nemohol nikto vyhovarat, ze za 2000km nestihol ist do servisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a co ti tedy brání jít do dvou let od koupě. Mě auto na první garančku poslalo o dva měsíce dříve a to nebylo na olej, ten měl ještě 4000 čas.  Když jsem to řešil tak jsem nic stejně nevyřešil. Stojí ti to potom se s někým dohadovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...