Přejít na obsah

Jine budiky Fabie 1


Ondras77

Doporučené příspěvky

Zdravim všechny, chtěl bych se zeptat, jestli je možné dát facelift budíky za mé původní MR01? A ještě jedna otázka, mam SDI, jestli tam můžu dát i z TDI? Předem díky všem za odpovědi. ;)

No po faceliftu měly i SDI tacha do 240, takže rozdíl mezi TDI a SDI asi není, ale jestli ti to půjde to nvm.

btw tacha u SDI nějak nechápu, před facelifty maj do 200, některý do 220 a po faceliftu maj do 240...???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim všechny, chtěl bych se zeptat, jestli je možné dát facelift budíky za mé původní MR01? A ještě jedna otázka, mam SDI, jestli tam můžu dát i z TDI? Předem díky všem za odpovědi. ;)

No po faceliftu měly i SDI tacha do 240, takže rozdíl mezi TDI a SDI asi není, ale jestli ti to půjde to nvm.

btw tacha u SDI nějak nechápu, před facelifty maj do 200, některý do 220 a po faceliftu maj do 240...???

z důvody úspory výroby, zjistili že SDI motorů se nedělá tolik jako TDI, proto použili stejný budíky ;)

jinak není problém v budíkách přehrát soft a nemusí se předělávat palivoměr, nebo se jen přehodí odporová destička na palivoměru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslel spíš podle výbavy, jestli když mám centrál a přední okna v elektrice, tak mám 6Q1?

nebo 6Q0 ;)

napíchni na VAG nebo sundej plast a víš na čem jsi

Jasný to už by bylo celkem jedno, hlavně abych neměl 6Q2, chci dodělávat dálku, tak aby to fungovalo. Určitě se na to radši kouknu. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Lidičky, koupil jsem na SDI MR03 budíky z RS MR07 a rád bych se zeptal, jak na výměnu. Nejspíš asi odpojit baterku, kuchnout staré budíky, vložit nové a pak jet na VAG? A hlavně jak je to s nakódováním budíků? Je k nim i pin, ale známej má vag chvíli, tak jen aby jsme pak netápali hodinu, kde to najít. Moc díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidičky, koupil jsem na SDI MR03 budíky z RS MR07 a rád bych se zeptal, jak na výměnu. Nejspíš asi odpojit baterku, kuchnout staré budíky, vložit nové a pak jet na VAG? A hlavně jak je to s nakódováním budíků? Je k nim i pin, ale známej má vag chvíli, tak jen aby jsme pak netápali hodinu, kde to najít. Moc díky

pokud vložíš nové a teprv pak pojedes na VAG tak už nikam nedojedeš. Dokud se nenakodují na tvé auto nenastartuješ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nevíte někdo o někom, kdo by my s tím za rozumnou odměnu pomohl? VAG doma nemám, jen známej, ale pochybuju, že asi po měsíci s tím má zkušenosti ke kodování budíků. Hlavně mi pak došla ještě jedna věc. Nemám PP a budík z FRS asi mají, jak to bude s tímto?

Editováno: , autor: Losky83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
No po faceliftu měly i SDI tacha do 240, takže rozdíl mezi TDI a SDI asi není, ale jestli ti to půjde to nvm.

btw tacha u SDI nějak nechápu, před facelifty maj do 200, některý do 220 a po faceliftu maj do 240...???

z důvody úspory výroby, zjistili že SDI motorů se nedělá tolik jako TDI, proto použili stejný budíky ;)

jinak není problém v budíkách přehrát soft a nemusí se předělávat palivoměr, nebo se jen přehodí odporová destička na palivoměru...

Prosím mohol by niekto znalý vysvetliť pojem-přehodí odporová destička na palivoměru. Prehodí sa kde v budíkoch alebo na palivomery? Prezradí niekto postup tejto úpravy? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...