Přejít na obsah

Atrapa vyfuku / difuzor


Funatic21

Doporučené příspěvky

Dnes mi přišel zadní nárazník a naštěstí takový, který jsem si objednal.

 

Jedná se o Škoda originální díl viz.foto a zpracování, včetně kvality plastu, je opravdu na vysoké úrovni.

 

Přidávám prodejce, kde jsem objednával. Je s ním perfektní domluva a vyhověl mi i s hodnotou balíku kvůli clu. Nakonec jsem neplatil nic, jelikož uvedl namísto mnou navrhnutých cca 50USD(ať to není okaté) 10USD :-)). No, prošlo to[emoji106].

 

Po slevách vyšel nárazník na 91USD = cca 2050Kč.

 

US $104.50 26% Off | High Quality Black PP Rear Bumper Diffuser,Auto Car rear lip with chrome line for skoda Octavia 4dr or 5dr 2015 2016 2017

https://s.click.aliexpress.com/e/bTTkCgha

 

IMG_0464.thumb.jpg.ca98376622759d8ca941519b663d2277.jpg

 

IMG_0465.thumb.jpg.2cee3e9286cb176b627c529bc74b2d68.jpg

 

IMG_0466.thumb.jpg.637c42dcce85eb2d5c003d74bfe74dd9.jpg

 

IMG_0467.thumb.jpg.0d11401393dd8d9551f7deb2a567f713.jpg

 

 

 

  • Líbí se mi 5
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Josef Krištof napsal:

LukášCBR : Ahoj kolego, koukal jsem, že se ti povedlo objednat ten zadní difuzor. Na combi je asi stejný, ne? Moc nevládnu angličtinou, jak jsi psal prodejci, aby napsal nižší hodnotu zásilky? 

 

Difuzor je stejnej na combi, napis jim tam tohle “Hello, could you please set the value of the package to 50 usd, so i dont have to pay any extra fee in our country, thank you”

 

castku si tam napis jakou uznas za vhodne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LukášCBR : Ahoj kolego, koukal jsem, že se ti povedlo objednat ten zadní difuzor...



Ahoj, ano pro combi/liftback je difuzor stejný a konkrétně jsem napsal tohle:

“Hi I bought your diffuser today! With order I sent you information about shipping to my country! Please indicate a lower price for the package due to import costs. Thanks a lot, Lukas! “
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...