Přejít na obsah

Atrapa vyfuku / difuzor


Funatic21

Doporučené příspěvky

Nazdar, chcel by som sa opytat, mam OIII bez parkovacich senzorov, vidim ze tento chromovy difuzor (nie ta atrapa od Milotecu) ma predpripavene diery na senzory, ak by som chcel dorabat aj senzory, budu fungovat aj neoriginalne? Pretoze vyska tych dier je celkom nizko nad zemou a viem ze niektore senzory potrebuju byt aspon vo vyske 50cm nad zemou aby spravne fungovali (napr. Steelmate). Vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 23.04.2019 objednano od obchodnika co sem daval @LukášCBR a dnes vyzvednuto na celní správě v Praze, bohuzel sem musel platit clo ktery bylo asi 500 korun. Zabaleny to bylo poradne a dilu nic neni, pokud ma nekdo strach ze by se to mohlo cestou znicit, kazdopadne mi prisel spravnej dil s chromovanim, rozbalovam sem to tak napul hned na miste aby mela moje dusicka klid, montaz bude az rano :)

C32DECA7-C564-4AC2-8A31-7111F99C3E6D.jpeg

C7BE1B78-43FA-4881-8C6E-973937F49BD4.jpeg

1808584F-C58E-4632-86F1-D73442DB70E9.jpeg

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hotovo, výměna trvala asi hodinu a zvládl sem to sám, jen je potřeba mít po ruce krabici nebo něco na co člověk po vycvaknutí ten difuzor položí protože dvě prostřední čidla mají krátkej kabel.

Návod na to jak to vyměnit co sem psal @Aleš_BX byl dostačující, jenom bych dodal že není potřeba čidla vypojovat z konektorů, nebo já sem to aspoň nedělal, a na prostředek toho difuzoru je potřeba taky větší síla protože ty pacičky tam jsou delší než ty ostatní. 

 

Každopádně přidávám pár fotek před a po. Původně tam jsou ty lesklý atrapy od milotecu kdyby se ještě někdo rozmýšlel co koupit.

36299674-03CD-4C4F-B35B-C14032A14D47.jpeg

E4751F87-B870-4E2F-9FF6-88F76187ADA8.jpeg

6961BC62-3BDF-4BF9-8117-1FFF1F7C89C6.jpeg

01D9F1BF-4ECA-43A5-ABD1-90A71A21BB12.jpeg

393DEDBC-FC1E-4B40-8B77-27168CA37328.jpeg

  • Líbí se mi 3
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Objednáno 8.5. z Car Modeling Franchise Store, doručeno 6.6.

Komunikace s obchodem v naprosté pohodě.  Balík dorazil bez porušení. Jaké ale bylo zklamání po rozbalení.

  • difuzor má drobné oděrky (viz. obr)
  • jeden držák senzoru je špatně přivařený. Svar je pouze na jedné straně vzhledem k vytočení. Asi by šlo oddělit a opravit. (viz. obr)
  • graining na díle se lehce liší od originálního, textura stejná, ale není tak definovaný
  • barva je lehce odlišná od originálu. Originál černý, difuzor je lehce světlejší do šeda.
  • chromové části jsou v pořádku

Graining a barva jsou maličkosti, ale uvádím je z důvodu, že by to mohlo někomu hodně náročnému vadit. Pokud bude mít někdo zájem, pošlu kvalitní fotky pro srovnání.

 

Přijal jsem refund 40% (odeslání zpět do Číny by se docela prodražilo).

 

Pokud má někdo zájem, nabízím za 1.400,-. Preferuji, vzhledem k charakteru zboží, osobní předání - Ostrava a blízké okolí. Zájemci pls PM.

bumper_01_holder.PNG

bumper_02_scratch.PNG

bumper_03_scratch.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...