Přejít na obsah

Atrapa vyfuku / difuzor


Funatic21

Doporučené příspěvky

Tak dizor dneska prisel. Jeste jednou i tady, diky [mention=41323]LukášCBR[/mention] za pomoc s objednavkou.  

Difuzor prisel skvele zabalen, z Ciny si dovezl par sraamu ale nic hrozneho. Spokojenost az nato, ze jsem musel platit vypalne... Ale stim se musi trochu pocitat ... 

 

 

 

A kdepak máme fotky difuzoru na autě?:-)).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel pri instalaci jsme zjistili, ze nesedi posledni pravy senzor ... Je spatne vyvrtana dira, tak ze ten senzor nejde dobre zasunout ... Dira je komplet mimo a presne je vrtla v tom prohnutem, tak, ze ani nejaka uprava neni mozna ... Bohuzel to odflakli ... Budu to resit s prodejcem, ale moc si od toho neslibuji ...

 

U poslednich trech fotek to jde krasne videt, jak je ta dira uplne mimo ...

 

IMG_20190615_091217.jpg

IMG_20190615_094503.jpg

IMG_20190615_094514.jpg

IMG_20190616_163717.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Lukáš Vik To nepomuze prevarit drzak ... ono je cela ta dira uplne naprd navrtana ... Podivej se na tu posledni foto, tam to jde pekne videt, kdyz se podivas na levy krajni a pravy krajni, tak ten pravy je uplne mimo ... 
Ta dira je presne navrtana vtom zahybu difuzora a tim padem ten senzor se tam neda zackvaknout na rovno :) 

Uvidime co zitra cinan odpise ... Uz mi do zprav poslal @LukášCBR co mu mam napsat, aby to bylo nejak srozumitelne :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vedl jsem se "Sellerem" diskuzi, ale je to jen mlácení prázdné slámy ... my product is high quality ... install and see ... bla bla bla ...

 

Jak jsem psal výše. Otevřel jsem dispute přes Ali a přijal jimi nabízený refund. Pak mi napsal ... You have opened the dispute Deducted my money ... :-)

 

Pro mě case closed.

 

Hodně štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja jsem zatim s nim v kontaktu, ale posledni zpravu od vcerejska jeste ani neprecetl ... ale presne to same mi napsal "high quality" kdyz jsem mu poslal prvni foto v sobotu :D ... Vcera mi jeste na tu fotku pak odepsal, ze jestli jsem to uz "nainstaloval" ... I kdyby to vratit chtel tak na to prdim ... nemam cas se s stimto zabyvat s vracenim do Ciny ... 
@LukášCBR mi pomohl vcera neco napsat v anglictine... ale zatim to neprecetl, tak uvidime ... 

Editováno: , autor: Jojo91
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...