Přejít na obsah

Atrapa vyfuku / difuzor


Funatic21

Doporučené příspěvky

Tak objednáno a zaplaceno 4.6. dneska 25.6. difuzor dorazil. Je to ten číňan, co měl LukášCBR.

Dobrá zpráva je, že došel v pořádku, je s chromem, držáky čidel jsou na první pohled OK. Nechci

jásat, musím ho namontovat a pak teprve hodnotit. Výpalnému sem se nevyhnul.

Jinak dík Lukášovi, asi sem měl štestí na kus.

P.S. Tak namontováno, až na výřez, který byl maličko porod, vše celkem sedí.

Editováno: , autor: Sudetak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

@beuticek Já to mám na autě vlastně již od podzimu, jen jsem se předtím dával foto ze špinavého auta, kde to tak moc nevyniklo. Nedávno mě ho v salonu po servisu hezky umyli, tak jsem ho i hned lépe nafotil?


Chlapi, netušíte, proč mě ten Aleš dal mínus? Hrabe mu? Něco na těch foto je špatně?

Editováno: , autor: omicron
oprava slovosledu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ač jsem to dával do svého příspěvků k vozu, přidám to i sem, jelikož se to tohoto týká. 

Ja nechtěl riskovat případnou reklamaci z Aliho, tak jsem šel do jiného dostupnějšího provedení. 

Výroba Milotec, to asi stejně většina pozná ale ještě jsem to na žádném autě neviděl. Ne, že by to nikdo neměl ale asi to není tak lákavé pro všechny. 

Minimálně máte představu jak to vypadá na autě, pokud by se vám to také líbilo. 

 

IMG_20191003_174200.jpg

IMG_20191003_174150.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...