Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Funatic21

Atrapa vyfuku / difuzor

Doporučené příspěvky

kilowatty navíc to dá především, když tě někdo pořádně problikne dálkovejma - to pak úplně žhnou výfuky :-)

• Líbí se mi 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Příjde ti dopis, kde tě vyzvou k doložení hodnoty, z které se určí CLO a ČP si vezme peníze za zaśtup tvé osoby při celním řizení.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

takže "sample" taky bez efektu :D OK, co se dá dělat. Tam si mám cenu vymyslet, nebo kápnout božskou?

Doufám, že to bude správný difuzor a nedojde nesmysl jako chudákovi @beuticek. Rovnou je asi dobrý říct, že mu přišel origo evropský, tedy bez chromu se směšnou kompenzací.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

já bych to Číňanovi vrátil, poštovné není zase tak drahé (už jsem do Číny zboží vracel) a žádal bych Aliexpress o kompenzaci nákladů na celní řízení a poštu zpět a požadoval předmět dle objednávky a dle fotek v nabídce... ano bude práce s vrácení DPH, ale i to lze při vrácení zásilky....

co se týče Pošty 120, ideální je vyřídit si s nimi elektrofonickou komunikaci, tedy pokud člověk nakupuje mimo EU častěji, pak je to mnohem rychlejší a pohodlnější....

jinak nic se neplatí, zásilka dojde na dobírku, kdy se platí doměřené DPH resp. clo a poplatek za zastupování v celním řízení... alespoň je jistota, že to dojde.... i když pošta má na doručení z vyměřovací pošty 5 dní... paradox, když člověk něco objednal z USA, zboží je v Evropě třetí den po objednání a pak čeká na vyclení a doručení, tedy celkem dalších 9 dní.... a to mám el. komunikaci vyřízenou....

pokud máš zákaznickou kartu pošty, je tam i nějaká minimální sleva....

https://www.ceskaposta.cz/rady-a-navody/ocekavate-zasilku-ze-zahranici

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Před hodinou, beuticek napsal:

Jj, skončil jsem s Číňanama. 

špatný přístup.... je třeba komunikovat, vždy se s nimi dá domluvit a věc dořešit..... viz výše...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Aleši, co si myslíš, že jsem dělal? Komunikoval jsem přímo s Ali pres spor a tohle byl výsledek. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak s nim nesouhlas, k čemu ti bude něco, co jsi nechtěl? třeba předmět vrátit a trvat na odškodnění

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se