Přejít na obsah

Atrapa vyfuku / difuzor


Funatic21

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...
  • o 8 měsíců později...

Nechci nikoho urazit, ale tyhle úpravy "výfukových koncovek" jsem nikdy nepochopil. Jsou lidi, které auto zajímají jen povrchně (přemisťovadlo) a tak si toho na autě ani nevšimnou, a naopak, lidi, kteří se o auta zajímají a ty hned poznají, že je to jen atrapa, která v 99% ani nevypadá hezky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No já byl proti tomu, ale když jsem viděl audi s6 nebo mercedesy, tak ono už je to asi jedno😂 minule jsem viděl bmw, jsem si říkal ty mají pořád poctivý výfuky. Fakt to vypadalo real, ale kouř šel jen z levého. Takže už je to všechno mimo, už jde jen o vzhled 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, reálné koncovky má už dnes docela málo modelů (díky EU), ale já primárně narážel na tyhle DoDo. To, co vyjde z fabriky, má alespoň nějakou úroveň, jak po stránce vzhledu, provedení, použitého materiálu. Kdo si doma dodělá a vypadá to fakt dobře, to je tak to 1%. Zbytek takových dodělávek (těch 99%) jsou buď trubky od komína co jsou křivé, jsou na každé straně ideálně 2, nebo to jsou takové ze světlého matného plastu, což působí jako koupě z hračkárny. Člověk by si na tom měl dát alespoň trošku záležet a střízlivě zvážit, zda to s těma koncovkama nevypadá spíš hůř / komicky.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 11. 2021 na 16:03, HapeCZ napsal:

Dnes už se dávají často atrapy i z výroby na vcelku luxusní auta, třeba VW Arteon....

Ano dávají, jenže to na první pohled nebije tolik do očí. No samozřejmě každý si to své auto udělá podle svých představ a je to jeho věc.

515576397_DB2020AU01800_large(2).thumb.jpg.b7c213ecb57393db7920817f916caa4e.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...