Přejít na obsah

Atrapa vyfuku / difuzor


Funatic21

Doporučené příspěvky

  • o 10 měsíců později...

Totiž oni ti "hrdopychové" nemají zájem číst chvalozpěvy zaslepenců v sekci OIII, kam se nedá rozumně přispívat a proto, aby se podělili aspoň o to málo, co na tom autě dělají, když už ho dočasně (firemní přestupné na rok) musí používat, přidávají pár postřehů do vlákna, kde skončili se svým předchozím autem. To auto mi za nové téma v sekci OIII nestojí, stejně jako následné pře s (kdoví proč) dobrovolnými majiteli OIII.

A kdo chce, ty informace si stejně najde - viz. výše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Totiž oni ti "hrdopychové" nemají zájem číst chvalozpěvy zaslepenců v sekci OIII, kam se nedá rozumně přispívat a proto, aby se podělili aspoň o to málo, co na tom autě dělají...

 

To máš celkem pravdu, jen se divím, že tě v OII sekci nechají publikovat, zdejší praxí je okamžitě mazat cokoliv, co se nelíbí, zejména sebemenší OT... Kdysi jsem tak rovněž občas něco přispěl, nebyla to tam taková pakárna jako tady, ani se ti nedivím...

 

Ten difuzor - moc zajímavé, na tu mou černou by se moooc hodilo... Skutečně je ta výměna tak snadná ? Ani nevím, co vše tam je skryté...

Editováno: , autor: omicron
oprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu, to mě uniklo.

Co by tam mělo být skryté, no třeba ty parkovací senzory, předpokládám že radarové senzory jsou někde výše v blatnících, že ?

Určitě bych to samozřejmě nechal na servis, jsou celkem schopní a šikovní, a já se obvykle necpu do věcí, které mě neživí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Aleš_BX děkuji za upozornění, na živo jsem viděla 206kW pouze z auta a měl jsem za to, že se jedná o stejně řešení jak má RSo. Říkal jsem si, že zlaté české ručičky by si s tím poradily a zkusil bych něco co nikdo nemá, ale jak říká i @Strabag asi kouknu po RS nárazníku.

Nicméně děkuji za reakce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...