Přejít na obsah

Atrapa vyfuku / difuzor


Funatic21

Doporučené příspěvky

Ahoj pánové, jak to bylo u vás s dopočítáním dph a cla na naší celnici?? Já už mám difuzor na celnici, stál 113,-USD a doprava byla zadarmo.. Dnes jsem při sledovaní zasilky u české pošty našel tuto hlašku (  Komunikace s adresátem o uložení zásilky v dočasném skladu - nutné doložení hodnoty zboží.)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Aleš_BX napsal:

 

plácáš nějaké nezmysli nebo špatně čteš po česky či chápeš, nebo všechno pokopy... žádný nárazník, ale difuzor a žádný rámik a už vůbec nic ala Milotec

Ukludni sa prosim, ja som sa slušne opytal. A po 1. ten difuzor nechcem a tak som vobec nevedel ci je to naraznik alebo difuzor (moja chyba), 2. nazov temy je atrapa vyfuku takze sa stale mozem pytat na atrapy vyfuku od Milotec-u v tejto sekcii. Ďakujem ti za pochopenie a reagovat na toto nemusis pretoze uz viem, že sa take ramiky ako predava milotec, na ali nepredavju. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl to poslat i jako sample, nahradne dily a podobne, celnice to zadrzet muze i tak, nahodne, nebo pri podezreni, ze udana cena je moc nizka. A jakou cenu uvedl cinan by se mel prijemce dovedet z papiru, ktere mu posta posle, jsou tam scany vseho a bude tam i cena. A pak bud dolozi prijemce, ze ta cena je "skutecna" (coz je trosku riziko), nebo proste uvedene opravdu skutecnou cenu dle platby kartou, nebo paypalem a podobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak už mám difuzor doma a je i namontovaný. :-)) Nevím jak to Číňan poslal, ale při vyzvednutí jsem musel ze 113,-usd za difuzor zaplatit ještě 624,-kč DPH plus služby celní deklarace 103,-kč.... Jinak difuzor je original škoda, pasuje super, vypadá ještě lépe, jen jsem musel udělat díru dle starého na tažné zařízení. Posílám pár fotek... :-))

7FCA6282-8CA4-4824-9B71-0660CDBF64E6.jpeg

7F20DFC8-FCDB-4FF3-AC4E-73F5AE173C51.jpeg

24A7E33B-10F2-4594-BE2C-55B88C31FB5B.jpeg

E0525B7A-41F8-45D6-BECA-83713E7F9C80.jpeg

 

Editováno: , autor: CITA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aleši díky za propočet, nějak mě to dph také nesedělo a když jsem se zeptal , pani mě řekla za dopravu a pak už jsem měl pomalu od ní kulku v zádech :-))) Díru jsem dělal tímto mini bruskou a pak zahladil pilníčkem a v pohodě. Je fakt, že 6000,- na superba už je fakt dost, ale tohle ještě šlo a vypadá to krasně. :-)

6C480BCC-50C4-4E02-8F68-E4791CE2ABB8.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To věřím, že to byla fuška a hlavně to bylo o uříznutí prstu :-)) Tohle šlo super, dle fotky jsem to řezal tím černým kolečkem, muselo se pomalu aby plast nezačal ukapávat. Kolečkem jsem řezal jen rovné plochy cca 1cm od rohu a roh jsem krásně vybrousil tím brusným hnědým válečkem.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Tak já jsem 1.11. objednal a zaplatil, 20. mě pošta informovala o uložení zásilky a včera 24. to předali k dopravě na moji adresu. Budu poště platit clo a poplatek 698,50 + 200 Kč  za zastupování při celním řízení.

Chtěli po mě dokonce i print screen objednávky z historie mých objednávek na Ali a prohlášení co balík obsahuje a jestli je to pro fyzickou osobu nebo pro firmu. 

Ještě děkuji Aleš_BX za návod na montáž a odkazy na ČP. ? 

 

Editováno: , autor: Dave33
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď mi utekla atrapa, kterou prodával Denis, holt byl někdo rychlejší :-)).

 

Opět se tedy koukám na Ali, kde přibyl další prodejce této atrapy.

 

Teď je ale špatná doba, viz. co psal [mention]Aleš_BX[/mention] a do budoucna to taky bůhví jak nevypadá. Naši zákonodárci zase až příliš uvažují.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se přidávám do klubu, už je to na autě, a fakt to na té mé černé vypadá moc dobře. Nechal jsem to udělat servis, a shodli se tam všichni, že to na tom autě (min. u LKčka) má být z továrny. Je to decentní, slušivé, a nechápu, proč něco takového tady třeba nedělá např. Milotec místo některých těch hrůz, které produkují...?

Fotka je bohužel z neumytého auta, v současných s.čkách venku je to složité to udržet chvíli umyté.

Zadní China difuzer pro O3.jpg

  • Líbí se mi 4
  • Pozitivní 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Aleš_BX napsal:

pěkné, co výpalné, bylo?


Žádné nebylo :D

 

před 1 hodinou, LukášCBR napsal:

S tou lištou na 5.dveřích je to perfektníemoji106.png.

 

Je to tak, řekl bych, že takto by to mělo sjíždět z fabriky. Líbí se to i lidem, kteří zcela nesnášejí chromy, a nynější trendy falešných výfuků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak dnes mi difuzor prisiel. Platil som DPH+dorucenie z colneho strediska posty, cakum prask okolo 24 eur. Zatial som to nevidel, lebo doma budem az o tyzden, ale mama ako detektiv Colombo preskumala balik a povedala, ze to doslo v poriadku (zabalene v polystyrene, vo folii a neviem com) a prvy raz mi povedala, ze som si kupil nieco pekne na auto :D

Editováno: , autor: misor1994
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...