Přejít na obsah

VCDS kódování


Weithfisto

Doporučené příspěvky

Tak uz asi nemusim odpovidat, zeano. 

Muze so prosim nekdo podivat na muj prizpevej na preschozi strance prosim? 

Request out of range na plynovy pedal audi mi to psalo i u kolegy O3FL 1.6tdi. Na mirne starsi O3FL 2.0tdi to akceptovalo v pohode. Kodiaq to taky nevzal.

Editováno: , autor: Strabag
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Je kromě Ferdy25 schopen zajistit nakódování nějakých vychytávek? Jde o to, že Ferda je sice machr, ale ze Strakonic a je to pro mě dost z ruky. Nejlépe ze Zlínska?  Mj. ptal jsem se v servisu u prodejce a tam říkali, že možná by mi nastavili plné zadní světla na 5. dveřích, např. S/S moc nechtěli (prý kvůli záruce).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj, mám dotaz ohledně funkce aut.zavírání otevřených oken při dešti. Na FB skupině Kodiaq/Karoq se vyskytl uživatel, kterému tato funkce nefunguje jako tomu třeba bylo u OII. Dostala se mu odpověď, že tato funkce u Kodiaqu není z výroby nakódovaná a je třeba ji dokódovat. Opravdu je to pravda? Osobně jsem to zatím nezkoušel, ale překvapilo mě, že by to bylo vůbec možné...Je to opravdu tak, že funkce není nakódovaná? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, 

mohu na vas mít dotaz. Budu mít za 14 dni ( :) prý ) Kodiaqa style( nic navíc)  Budu ho mít na 3 roky. A chtěl bych tam mít nějak věci navíc. 

Co by se tam všechno dokázalo zapnout.  Prosím i za jakou cenu, třeba do Sz. 

 A co bych všechno potřeboval a za jakou cenu by šlo dodělat adaptivní tempomat. 

Pohybují se Karlovy Vary, Praha , jižní Čechy, Brno. 

Moc moc Dekuju 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě to dodatečně nelze aktivovat - tam je jiný HW.

Jinak u Kodiaqa lze S/S OFF, podle navi video za jízdy, pustit zadní světla při SPDS, zavírání oken/střechy při dešti, štěkání alarmu při zamykání, dle kamery v zrcátku i lane asistent, coming/leaving home přes mlhovky, pohrát si s výhřevem sedadel...atd. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahojte,

je možné někde získat ty kódy na nastavení aby nepípal kufr když ho otvírám klíčkem nebo od řidiče a dal se zavřít na stejnou dálku jako otevřít? (je to fakt strašně otravný)

Mám kámoše co mi to udělá, ale na Kodiaqa nezná ty kódy.  Dá se to někde najít?

 

Díky moc'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dotaz , je tu někdo na kodování Kodiaqa o Opavy,Ostravy,Olomouc,Bruntál nebo Krnov ?

Jsem čekatel na Kodiaqa 1,5TSI STYLE a chci se zeptat co vše pujde dokodovat.

Chtěl bych :

- lane asisst - mám připlacenou kameru na čtení značek tak by to mohlo jít ? Mám i autolight asisst

- řasy při dením svícení ?

- vypnutí start/stop

protočení ručiček po zapnutí zapalování v budíkách

- položka dotankovat v palubním počítači

- zavírání 5 dveří krátkým stiskem ? máme elektro otevírání kufru

- aktivace corner v mlhovkách ? tohle by mělo být v základu style ?

- easy entry u řidiče a spolujezdce ? netuším co to je

- aktivace follow to stop - nemám adaptivní tempomat

- zavření střechy a oken při dešti

 

Co vše by mělo ještě jít dodělat ?

 

Díky za info.

Editováno: , autor: Michal B.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 23. 2. 2018 na 16:49, rychlostzabiji napsal:

 

Nakódoval jsem si na Kodiaqu kde-co. Zaseknul jsem se akorát na VIM - vím, že to jde pouze s VCP (mám), ale nemohu to tam nikde najít :-( 

A pak se mi nepovedlo nakódovat počet cyklů blinkru - změnil jsem 3 na 5, kódování přijato, ale bliká pouze 3x.

Nemáte někdo radu?

ETeBe: v Pze se klidně zastav. Mám VCDS i VCP.

U superbu 3 bylo potřeba udělat reset nastavení mám pocit světel v menu, tovární nastavení. Do té doby též nefungoval počet změny bliknutí.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Povedlo se někomu dokódovat zavírání kufru krátkým stisknutím tlačítka uvnitř auta (abych ho nemusel pořád držet)? Chtěl jsem to zkusit podle postupu na Octavii III, ale tyhle položky v adaptacích jednotky 6D vůbec nemám:

 

"Ansteuerung durch Schalter für Heckklappenfernentriegelung-Tippfunktion beim Schließen" > Wert auf "aktiv" setzen
"Ansteuerung durch Taster für Heckklappenöffnung Funkschlüssel-Tippfunktion beim Schließen" > Wert auf "aktiv" setzen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Dnes som bol na kódovaní u Igora (160R) tu v BA s týmto výsledkom.

 

aktivácia LANE ASSIST, AUTO LIGHT ASSIST, TRAFFIC JAM ASSIST, vypnutie StartStop, voľba ESC sport, Air-care vždy aktívny, zadné svetla spolu s dennými svetlami, austická signalizácia pri odomknuti/zamknuti auta, položka množstvo k dočerpaniu paliva v palubnom počítači, pretočenie ručičiek po zapnutí zapaľovania, možnosť zavretia okien po vypnutí zapaľovania, zmena logiky ostrekovača čelného skla a svetiel, lap timer, automatické posunutie sedačky pri vystupovaní/nastupovaní, vypnutie zvukovej signalizácie pri zatvárani /otváraní kufra a pri otvorení dverí pri naštartovanom motore 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak som skusil kodovat nejake veci.

 

USPESNE nakodovane:

- Pretocenie ruciciek

- Start - stop system off

- Bliknutie smeroviek z intervalu 3  na 4

- Vypnutie oznamenia nezapnutych pásov

- Vypnutie LOCK dverí pri pohnutí

- Zvukovy signal pri zamknuti/odomknuti vozidla

 

NEUSPESNE nakodovnie:

- VIM /video in motion/  -  nenasiel som moznost nakodovania v CARISTA

-  DLR svietenie aj vzadu.

 

AUTO: Skoda Kodiaq 1.5 Style

 

SW: Carista 3.8 beta-26

 

PS: Ide mi hlavne o funkciu VIM.  Máte nejaké znalosti / soft, kábel/  cím by som to mohol nakodovat ? Máte nejaké skúsenosti ?

 

ďakujem pekne

 

m

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...